Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit szenya húzás,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit szenya húzás,ha a csajnak,akivel masfel évig találkoztam,szexeltunk, közösen kirandultunk,már nem akarok visszaírni neki,ha keres?

Figyelt kérdés
Kicsit meguntam a csajt. Azt beszéltük meg,hogy hetente találkozunk. Így is volt. De Nekem kicsit összejöttek a dolgaim mostanaban,de a csajt is unom már,úgy érzem. O nem érti,mi van velem,többször kérdezte,mi a gond. Mondta,ha nem akarom látni,talizni mondjam meg. Most elég sok üzenetet írt,H talizzunk. Én nem írok vissza, hátha abbahagyja. Nem mondom ki,hogy hagyjuk, kellemetlen .. Ez mennyire genya dolog vele szemben ? Szerintem szeret,vagy valami ilyesmi.
2022. jún. 18. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%
Ez a legnagyobb tahóság. Mennyiből állna megmondani, hogy bocs, ennyi volt? Főleg ha úgyis érzi, hogy gáz van és még rá is kérdez. Ehelyett inkább hitegeted, gratulálok.
2022. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mondta,ha nem akarom látni,talizni mondjam meg."

"Én nem írok vissza, hátha abbahagyja."


Simán csak takonygerincű vagy, kérdező.

2022. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsit az! Mi olyan kellemetlen az őszinteségben? Az sokkal rosszabb, hogy hallgatsz, mint szar a gazban. 1,5 év után minimum elvárható, hogy megmondd, hogy ennyi volt!
2022. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

A nők is ilyenek a férfiakkal. Ismét az álszent válaszolók osszák az észt...

Nyilván megérdemli, azért vagy ilyen vele. Saját belátásod.

2022. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
A kellemetle benne az szetintem ha megírná a csaj elkezdené zaklatni a miertekkel meg gondold at meg mit hibaztam meg minden ilyen sz rsággal
2022. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
*a kellemetlen az lenne,.ha megírná hogy kocc van, a csaj elkezdené zaklatnk
2022. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kérlek mondd meg neki, hogy neked ez ennyi volt, nem szeretnéd folytatni.

Tedd meg ezt érte, hogy le tudja zárni.

Ha attól félsz hogy zaklatni fog vagy nem hagy beken, akkor az üzenet után egyszerűen csak tiltsd le.

2022. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A nők is ugyanezt csinálják, olyankor a férfiakat senki sem védi.
2022. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas gyáva gerinctelen szar vagy.

Elé kéne állni, megmondani, hogy vége, meguntad, nem akarod tovább.

Növessz fa$zt, és legyél egyenes....

2022. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó a taktikád.

Az lenne az illő, hogy nyíltan megmondod neki, hogy fejezzétek be. Ha azt kérdezi, hogy miért döntöttél így - mondd meg neki amit ide írtál.

Ezek után már nem fog táplálni magában hiú reményeket. Ha rád akar tapadni -tiltsd le. Legyen gerinced.

2022. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!