Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért követek el állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követek el állandóan hibákat míg a barátnőm egyáltalán?

Figyelt kérdés

Gyakran elkövetek valami hibát, amikért a barátnőm nagyon megszokott rám haragudni.

Ő viszont soha nem szokott semmit, amiért csodálom, hogy hogy lehet valaki ilyen tökéletes.

Ez azért van, mert nem vagyok jó társnak, vagy nem vagyok jó ember?

24/f



2022. jún. 18. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelsz a részletekre, nem gondolkodsz előre.
2022. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Például?
2022. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Pasi vagy es f.rkad van valszeg azért.

A nőkben nincs akkora libiso

2022. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudom, hogy mire gondol a kérdező. Az én párom is állandóan ezt csinálja. Ezek tulajdonképpen nem is hibák, hanem odanemfigyelésből (vagy mert nemérdekelsemmiavilágon) származó fogalmamsincssemmihez típusú dolgok.

Én nem vagyok mérges, vagyis ölni tudnék érte, de úgy csinálok, mintha mindegy lenne. Már megszoktam.

Szerintem a férfiak a természetükből adódóan egyszerűen nem tudnak mindenre odafigyelni.

2022. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban hibák azok, amiket azoknak vélsz? Miért nem írod meg egyiket-másikat? Hátha itt olyan feleleteket kapnál, hogy ezek nm hibák, csak annak véled? Cseppet sem jelenti azt, hogy nem vagy jó társnak, vagy nem lennél jó ember.

Úgy vélem, hogy nagyon tökéletes akarsz lenni. Ne akard, hiszen a párod sem akad fenn ezeken.

2022. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hibának hibák, persze, mert nem a ruháját felejtettem el megdicsérni. És fennakad, sőt, ez enyhe kifejezés. Szakítani szeretne velem, mert a múlt szombaton egy eseményen magára hagytam majdnem másfél órára. Ő pedig addig nyilván rosszul érezte magát egyedül. Nem gondoltam bele pillanatnyilag, hogy én annyi időre elmegyek, mert azt nem is tudhattam előre. Ő azt mondta menjek nyugodtan nézni a versenyt, ha szeretném, mert ez a szenvedélyem, valójában pedig nem gondolta, hogy otthagynám egyedül akárcsak 10 percre is.
2022. jún. 18. 18:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miből állt volna felhívni bizonyos idő után, hogy késni fogsz?
2022. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de nálunk is ugyanez van. Én folyton hibázok, mindig miattam vannak a veszekedések (nem én generálom őket, hanem az én cselekedetemből jönnek), és ő is szakítani szeretett volna már velem. Amíg ő még fele ennyi hibát se vét. Én is úgy csodálom őt ezért, és annyira nem érdemlem meg őt. :(
2022. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeret téged és figyelmes típus, te pedig csak elvagy?
2022. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert nem érdekel téged ez a lány eléggé, nem érdekel a boldogsága... vagy még annyi, hogy, tudom, ez a szüleidre nagyon kellemetlen lesz, de nem neveltek meg eléggé arra, hogy társaságban hogy illik viselkedni. Még ha vmit nem is tudsz előre, de azért gondolhattad volna, hogy másfél órára ott hagyni gáz, és közben mondjuk szólsz neki telefonon, hogy bocsi, elhúzódott.
2022. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!