Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelitek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek, ha a párotok elmeséli a barátainak az összeveszéseiteket, de nyilvánvalóan csak az ő szempontjából, akik neki adnak igazat, és olyanokat tanácsolnak, hogy szakítsatok, meg utána lenéznek titeket?

Figyelt kérdés
Még ha az ember igyekszik is nem direkt lejáratni a másikat, akkor is a saját szemszögét fogja elmesélni és a saját tetteit, gondolatait tudja megindokolni. Meg az emberek alapvetően inkább a mesélővel értenek egyet, nem azzal, aki nincs ott. Pláne, hogy az ő barátai alapvetően. Én is ismerem őket, és én is szoktam velük találkozni, de az ő barátai.

2022. jún. 19. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

A te szemszöged mégis hogy mesélné el?

De igen, minden sztorinak két fele van, ha képesek az egyik alapján ítélkezni, akkor nem kell velük barátkozni.

2022. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Erdekes a bnoim minden rossz ellenere is a paromra nyomulnak.


Ergo ha a parom a baratainak engem kitargyalna az még őket nem vetné vissza ha egyikkel masikkal kettesben maradnék vagy ilyesmi es ugy beszelgetne velem is.


Az emberek gyakorta nem kivancsiak amugy a masik fél vélemenyére is az igazságra sem!


Amugy volt már ilyen hogy az egyik párom bantalmazott a folyamatos feltekenységevel engem a haverja meg mindog neki adott igazat aztan a haverjaval beszeltem sokat 4szemkozt es beszélt a barátommal es akkor latta meg hogy nekem van igazam es mondta is nekem a haver hogy hatalmasat csalodott a baratjaban megérti, ha kidobom.

2022. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De valo igaz a saját környezetét mindenki ugy befolyasolja ahogy akarja MERT másokat nem erdekel a valosag.
2022. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát ezaz, hogy sehogy, ezt mondom én is.

Nem az én barátaim, de attól még szeretnék velük jóban lenni, szoktak lenni közös programjaink is (ők, a párom, és én).

2022. jún. 19. 12:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani kell.Ugyanezt csinálta velem is.Csak úgy mesélte el,hogy maga felé szépítette a történetet.Mondok pár pl ,hogy érthető legyen.Semmilyen szintén nem figyelt a rendre,mindketten dolgoztunk,sosem pakolt volna meg arebb sem egy tányért.Amikor kiakadtam és szóltam,hogy nem a cseledje vagyok,hogy nonstop pakolok utána,soha egy tányért nem mos el, akkor szaladt panaszkodni ,hogy velem nem lehet együtt élni,mert én "bolond"vagyok és kiabalok.Meg bele kotok egy db tányérba...🤣Közben meg éveket pakoltam utána ,mire betelt a pohár.Persze neki adtak igazat,hogy én hülye vagyok O később ér haza,mi bajom ,hogy elmosogatok.....Szóltam többször,hogy nekem kezd sok lenni a mindennapos , sörözés, természetesen ott is én voltam a hülye.Mit képzelek én magamról,a barátai szerint is.Aztan amikor elhagytam,és én is elmondtam ,hogy igazából hogy voltak a dolgok akkor már rögtön más lett a véleménye a barátainak.Azota is egyedül van,nem igazán talál senkit hosszútávra,mivel teljesen cselednek néz egy nőt,és azóta még többet iszik.
2022. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az én barátnőm lejáratna a barátai előtt, aztán elvárná, hogy közösen programozgassunk miközben ők konkrétan egy szar embernek néznek miatta, mondanom sem kell, hogy nem lenne a barátnőm.
2022. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ezért szakítani. Nem vagyok ott, szóval nem tudom, hogy pontosan hogy adja elő, még ha nem is direkt úgy, hogy ő jöjjön ki belőle jól, tudat alatt akkoris így fog lejönni a többieknek.
2022. jún. 19. 12:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már azt nem értem, hogy miért meséli el az egész baráti társaságnak, hogy éppen min vitatkoztok és te arra hogy reagálsz. Nyilván én is meg szoktam beszélni a párkapcsolati dolgokat a legjobb barátnőmmel, de nem mindenkivel tárgyalom ki, a párom tud róla, és tisztelettel beszélek róla. Ebben nincs semmi baj.

De amit a te pasid csinál, hogy szándékosan lejárat, na azt nem kene elviselni. Ha emiatt nem szakitasz, akkor az a nagy helyzet, hogy sem onbecslesed, sem pedig méltóságod nincs. Az ilyen embereket pedig ott használják ki, ahol csak tudjak.


24N

2022. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7! Miért neked nincsenek barátnőid? Vagy sose beszélsz róla? Vagy ők is a barátodnak adnak igazat?(Ha a válasz igen, akkor azért elgondolkodnék.) Én ilyenekkel nem foglalkozom amúgy. Általában felnőttekkel van párkapcsolatom. Ő van ott az összeveszéseknél(meg a kibeküléseknél is). Tehát nem mások döntik el, hogy szakítson-e, majd ő azt tudja

Azt meg nem tűrné, hogy lenézzenek, kivéve, ha ő maga is lenéz, de akkor ugyebár nem lenne kapcsolat, mert magam vetnek neki véget.

2022. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Valóban nincsen se önbecsülésem, se méltóságom. De attól még nem gondolom úgy, hogy szándékosan lejáratna, egyszerűen csak a saját szemszögét meséli el (ami nyilván nem egyezik az enyémmel, hiszen akkor nem vesztünk volna össze), a saját nézőpontjából, a saját érveivel, amit akarva-akaratlanul úgy ad át a többieknek, hogy ők is vele értsenek egyet, engem meg egy hülye p.csának tartsanak.


#9: Egy barátnőm van csak, neki van, amit elondok, van, amit nem, de a csúnya részleteket általában kihagyom. A konfliktust meg igyekszem úgy elmesélni, hogy az ő oldalát is elmondom (ezért se gondolom azt, hogy ő mindenképpen úgy mesélné el a saját barátainak, hogy engem lejárasson). Ezért a barátnőm is úgy szokott reagálni, hogy engem is megért, de őt is. Viszont az ő barátai már egyszer tanácsoltak neki olyat, hogy szakítsunk...


Vagy volt egy veszekedés, amit elmeséltem anyámnak, pedig neki nem szoktam, ő pedig a barátainak. Az ő barátai vele értettek egyet, anyám és a párja pedig velem. Azon kívül, hogy most sose derül ki, hogy objektíven nézve melyikünknek volt igaza, ebből is látszik, hogy az emberek automatikusan inkább a mesélővel értenek egyet. Mondjuk anyám nem mindig, ő sokszor a párom mellé áll, szerintem jobban is szereti őt, mint engem.

2022. jún. 19. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!