Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felveti hogy találkozhatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felveti hogy találkozhatunk is este es utána nem ír nem hív szinte ignorál, es nincs pontosítva konkretizálva?

Figyelt kérdés

Akkor most készüljek vagy ne?


Erre csak annyit feleltem eddig, hogy tetszik nekem az ötlet, benne vagyok.

És se kép se hang azóta.


Az ignorálás lehet tulzás mert biztos hogy én hivhatnám irhatnék, de ha nem tenném, akkor annyiban is maradna valoszínűleg és nem is találkozunk. Mert ennyire érdekelheti..


Ki mit tenne?

28n 35f

(Együtt járunk amúgy..)



2022. jún. 1. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a "szabályt" követem, hogyha esti program van megbeszélve valakivel (randi, ismerkedés, barátnőzés, párommal valami), és ha aznap délután kettőig nincs "visszaigazolva", hogy áll még a program, akkor én nem készülök. És ha utána ír, (pléne, ha előtte te kerested, csak ő nem reagált), akkor mondom, hogy késő, nem ugrom füttyentésre. Normális kommunikáció nélkül nem lehet tervezni.
2022. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

3/4 16kor "beszéltük meg" hogy majd este.

Nekem meg nagyon nem mindegy hogy készuljek e, mert nem 2 perc összeszednem magam.


Mivel nekem van is tervem estére nem akarok semmiképpen ma otthon lenni, igy "rákényszerültem" most arra, hogy felhivom én pontosítani.

Megnyugtatott most a hangja, hogy "azonnal ugrana", mindent félre is dobna értem. Azaz mégiscsak érdekli. Tudta nélkül" kompenzált".


Köszi a figyelmet

2022. jún. 1. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért ez intő jel lenne, vigyázz vele!A szerelmes ember alig várja, hogy felhívhasson vagy írhasson, hogy randizzatok. Az alkalmi partnernek, szeretőnek igazából mindegy.Ha keresed, alakul valahogy, ha nem keresed, neki úgy is jó. Nem mindenki szeret, aki azért főzi a vacsorát, hogy megdughasson, nem mindenki romantikus, aki gyertyát gyújt a qráshoz, nem mindenki őszinte, aki elmondja, hogy szeret meg fontos vagy neki...

Itt igazából a tettek dominálnak.

2022. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!