Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a férfiról,aki belemegy abba,hogy az anyja 1 millát belead a hiteltörlesztésbe cserébe a férfi nem lehet kapcsolatban a szeretett nővel?(A férfi titokban eljárt,de ha érzi,h lebukás veszély van,megint blokkolja a lány teloját)

Figyelt kérdés

2022. jún. 19. 17:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom a ferfi egy sultbarom es nem is probalkozik jobb nőt találni.
2022. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Eladta magát ennyiért - nem is ér többet !
2022. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

És egy ilyen után futsz?

🤦

2022. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
1 millióért meg lehet venni így erre? Hát nem sokra vitte akkor az életben.
2022. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Szánalmas a férfi, szánalmas a nő és szánalmas az anyós...
2022. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
45 kilométert kocsikázik a nőért, péntek este érkezik és szombaton reggel haza (még mielőtt az anyja rácsörögne,már otthon van),amíg itt van a nőnél bútorvásárlásnál,mosógépvásárlásnál segít pakolni,kézen fogva jár vele,este éjfélkor is segít a lánynak ha van számítógépes gondja(felefonon) Egyszer próbálkozott anyagilag külön menni az akkori párjával kettesben (akkor nem támogatta az anyja) 700 ezer forintnyi tartozást halmozott fel,az anyja ezt anno kifizette neki, de cserébe egy fél házat magára íratott (amit a fia örökölt a nagymamától eredetileg 100-ban)Az ő személyiségére kérek véleményt. Ne az enyémet bíráljátok. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2022. jún. 19. 18:00
 7/23 A kérdező kommentje:
Sajnos a nő szerelmes. (De már nem tudja, hogy meddig).
2022. jún. 19. 18:01
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha név nélkül írsz ki kérdést, miért nem mered leírni, hogy te vagy a főszereplő? Tehát beleszerettél valakibe, akit az anyja rángat kedve szerint. Ez az ember nem szeret téged!
2022. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én vagyok a főszereplő.
2022. jún. 19. 18:22
 10/23 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2022. jún. 19. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!