Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szintig tolerálnád ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szintig tolerálnád ezt az állapotot?

Figyelt kérdés

Amikor a másiknak amint van 5perce az biztos h az alvás és a fekvés az első.


Egészségi szempontból nincs baja.

Nem tud annyit pihenni v feküdni h azt halljam tőle h nem vagyok fáradt kipihentem magam.


Pl. Tegnap egész nap pihent aludt. 1órat vezetett csupán csak,meg kb fel órát tett vett itthon. Utána éjféltől reggel 9ig aludt, majd most újból lefekudt..de 3ra megy vhova..


De volt h egy hétig szabin volt, szó szerint semmi dolga a tvn evésen alvason kívül nem volt, és az első munkanap végén már kivolt ..( irodában dolgozik)


Nem tudom hogyan beszélhetnék vele erről..mert eddig akárhogy próbáltam nem sikerült


2022. jún. 20. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem teszel valamit , egy idő után végérvényesen úgy is eltörik valami.
2022. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
"Kibaba" az illető.. :-D Hát szerintem ez gáz. Menjen sünnek vagy mackónak.
2022. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy egészségügyileg nincs baja.


Meg kell vele beszélni, hogy miért alszik ennyit. Szüksége van rá, vagy csak jólesik, azaz fáradékony e vagy csak úgymond szeret aludni.

2022. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Történt vérkép, labor, melyben meg lett erősítve, hogy nincs vérvesztés jelen (gyomor vagy bélfekély), valamint a vas funkció és a b 12 is rendben?? Én elvinném őt azért még egy kivizsgálásra, mert a túlzott aluszékonyság hátterében nagyon sokszor szervi dolog áll.


Egyébként nekem 1x volt egy pasim, aki a csökött agyával nem tudta felfogni, hogy ápolónőként nappal és éjszakai műszak váltakozásával mindig fáradt vagyok. Míg ő naponta ledolgozta a 8 óráját hétfőtől péntekig reggel nyolctól délután 4-ig, nem értette, hogy szombaton reggel, ha szabadnapos vagyok, miért nem pattan ki a szemem 7-kor és kelek fel, mert neki arra volt igénye. A cirkadián ritmus felborulása is okozhat ilyesmit, tehát, ha váltóműszakban dolgozik. Egyébként a depresszió egyik fő tünete az aluszékonyság. Ha nincs szervi ok, érdemes mentálisra gyanakodni.

2022. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Hát... mióta megtépázott a COVID, azóta nekem is így telnek a napjaim. :D De legalább élek.

Párkapcsolatom előtte sem volt, és most sincs. (Illetve volt egy nagyon rövid idejű kapcsolat... de nem emiatt ért véget.) tudom, hogy ez így nincs jól, de egyelőre annyit mondtak, hogy várjak, idővel sokkal jobb lesz.

Nyilván, ha ennek más látná a kárát, akkor valamit csak kéne tenni. Én első körben megvizsgálnám, hogy mi a fáradtság oka? Ez lehet biokémiai eredetű is. Akár még egy egyszerű vitaminhiány is. De lehet mentális eredetű is. Ezt is okozhatja tucatnyi dolog, de én talán elsőként a munkára gyanakodnék. Sokan nem is gondolják, de az irodai munka szellemileg nagyon megterhelő tud lenni. Persze, ez hosszú távon neki sem egészséges. Ilyenkor van az, amikor váltani kell. Vagy ha nem a munka, akkor más pszichés eredetű dolog lehet a háttérben. Gondolom, régen nem volt ilyen.

2022. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#4: Bocsánat, hogy ezt mondom, de egy ilyen egybites fajankótól jobb is, hogy megszabadultál. :)
2022. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem váltott műszakban dolgozik. Nagylabor megvolt 1 hónapja semmi komolyabb gond nincs az orvos szerint
2022. jún. 20. 14:58
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Az biztos, hogy ilyen emberrel nem jönnék össze. Tehát ha ez az alapállapota, az elég hamar kibukik, és felejtős.

Ha viszont nem így ismertem meg, csak ilyenné vált, de nincs ismert kiváltó oka, mint az ötösnél a post-covid, akkor egész biztos végigrángatnám mindenen. Háziorvos, labor, ha ott nem látnak semmit, olvasgatnék a neten, mi okozhatja, milyen irányba lehetne érdemes esetleg magánkivizsgálásra menni, illetve mentális vonalon is elindulnék, mert igen, ez akár depresszió is lehet. Lehet, kérnék tanácsot a Vakcinainfó orvosaitól. És hogy meddig tolerálnám, az maximálisan attól függene, hogy a másik mennyire akarja megoldani ezt problémát. Ha igyekszik, akkor jó eséllyel addig, amíg végére nem járunk, ha nem igyekszik, meg jól van az úgy, akkor elég hamar betelne a pohár. Az én türelmem legtöbbször addig terjed, ameddig a másik tenni akarása.

2022. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mik lennének a programlehetőségek? Én is sokat alszom. Néha a csajom is mondja ezt, de amúgy meg a hétköznapokban le sem szar, görgeti a Facebookot, beszélgetni sem lehet vele. Így persze, hogy inkább alszom.
2022. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Depressziós.

Az alvasba menekül a valóság elől.

2022. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!