Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnátok egy ellenkező nemű legjobb barátot?

Figyelt kérdés

És ha ultimátumot adnál, mert már a környezetben mindenkitől azt hallod, hogy ők kavarnak, és ő inkább a barátját/barátnőjét választja, mondván ha igazán szeretném nem kérném hogy válasszon... Azzal védekezik, hogy ne akarjam kisajátítani magamnak. Bár tény hogy más barátja nincs is rajta kívűl.


Aztán még olyanokat csinál, hogy beceneveken hívja (makim, drágaságom, miss szöszim, csibém), felmegy hozzá a lakására kávézgatni amiről nekem azt hazudja, hogy a nagymamájánál van. Mivel lebukott annyit mondott ha elmondta volna hova megy, cirkuszoltam volna. Telefonján olyan beszélgetéseket találtam a csajjal, hogy engem beszélnek ki hogy én bolond vagyok, csaj többször javasolta hogy dobjon ki.... Ha kedve támad mekizni vagy kfc-zni nem engem hív először magával hanem tőle kérdezi meg hogy ráér-e. Olyan sokszor jár hozzá munka után hogy már előre mindig ki van nyitva a kapu neki hogy beálljon a kocsival...


Fontos lenne a válasz mert elmondása szerint én gondolkodom rosszul, de ha nem, akkor meg szeretném mutatni majd neki hogy hogyan gondolkodnak erről mások. Nagyon köszönöm!


2022. jan. 8. 04:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is van nem egy férfi barátom, de azért ez már sok.

Ilyen formában nem tolerálnám.

N29

2022. jan. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelműek a jelek. Kuka.

Ezen a sztorin nagyon nincs mit mérlegelni. Hazudik neked hogy hol van, és a hazugságra nincs mentség egy kapcsolatban. Ha látod az egyértelmű jeleket nem értem meg miért vagy vele?

Viszont telefonjában bele nézni nem szép dolog.


F

2022. jan. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Alapból minden gond nélkül tolerálnám - de a ti esetetekben én sem, de esetetekben NAGYON nem. Mert itt konkrétan félreérthető jeleket ad neki, mert a legjobb barát fontosabb, mint te.
2022. jan. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

"már a környezetben mindenkitől azt hallod, hogy ők kavarnak"

Ez milyen környezet, kinek a környezete?

Az ő régi ismerőseik? És ők mért keresnek meg téged ilyen infóval?

2022. jan. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

"Aztán még olyanokat csinál, hogy beceneveken hívja (makim, drágaságom, miss szöszim, csibém), felmegy hozzá a lakására kávézgatni amiről nekem azt hazudja, hogy a nagymamájánál van. "


És akkor honnét tudod ezeket?

2022. jan. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

" Telefonján olyan beszélgetéseket találtam a csajjal, hogy engem beszélnek ki hogy én bolond vagyok"


A barátod milyen kijelentéseket tett rólad pontosan?

2022. jan. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy hangzik, mintha csak a legjobb barátja lenne.

Tiszteletlen veled és hülyének néz, miért vagy vele?

2022. jan. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
40%

"Ha kedve támad mekizni vagy kfc-zni nem engem hív először magával hanem tőle kérdezi meg hogy ráér-e. "


Mióta barátok ők és ti mióta vagytok egy pár?

2022. jan. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtős. Az én páromnak is vannak lány barátai, de nem ilyen a kapcsolatuk. A lányok kibeszélik neki telefonon az adott problémáikat, kapnak egy kis lelki támaszt a páromtól és ennyi. Én érzem , hogy az első helyen él állok. A többi haver csajszi pedig annyi figyelmet kap, amennyire éppen ráér a párom .
2022. jan. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ez már nagyon nem barátság inkább hagyd ott
2022. jan. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!