Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem strandra randi helyett.Ez olyan nagy bűn?

Figyelt kérdés
A srácokkal kicsit lazultunk és elmentünk strandolni. Áttettem a randit,mondván bepótoljuk. Nem talizunk sokat, de most erzem, nyugira van szuksegem.A lány meg tökre kiakadt, de nem a strand miatt,hanem azért,mert azt mondja,hogy nem tudja,mit akarok tőle és szakítsak akkor vele. Tegnap egész éjjel irogatott, hogy beszéljük meg , de én nem válaszoltam semmit. Ez gáz ?
2022. jún. 21. 15:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Úgy van, majd puncit is a haverok adnak, a melegek pártolják a dolgot.
2022. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Nem talizunk sokat, de most erzem, nyugira van szuksegem.


Nagyon jól érzi, hogy téged qrvára nem érdekel. Talán növeszthetnél tököt és ezt közölhetnéd vele, nem hagyni, hogy strapálja magát, amikor ezen nincs mit megbeszélni, mert neked ő egyáltalán nem fontos.


Gáz igen. Jó nagy tirpák vagy.

2022. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz. Viszont kereshetsz új barátnőt.
2022. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

A történet, valószínűleg kitalált.


De ha esetleg igaz, akkor a Kérdező nem is tudja, milyen helyzetbe sodorta magát. Ugyanis ennek híre fog menni, az első dolog lesz, hogy más csajok is értesülnek róla, és már máshogy tekintenek majd rád.


De nem baj, majd kimész akkor is a strandra.

2022. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Szakítani mindig olyannal lehet akivel együtt is vagy , már írtuk a múltkor is, ha a randi ismerkedési fázisban tart
2022. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Fétised fiktív megalázós kérdéseket feltenni amúgy ?
2022. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
3%
Ha a kérdező lenne a lány, mindenki írná, hogy dehogy baj, nehogy már birtokolni akarjon a pasi és ne engedje, hogy legyen saját életed :D
2022. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Minek vagy olyannal akinél nem érzed azt hogy rohannál hozzá hanyatt homlok??
2022. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Mi 2 éve vagyunk úgymond.
2022. jún. 21. 15:44
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán érdekelhet a csaj, ha egyrészt inkább strandolsz helyette, másrészt az üzeneteire sem válaszolsz. Mindketten jobban jártok, ha mást keresel.
2022. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!