Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akarnatok elveszíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarnatok elveszíteni a másikat,deaz van,hogy ő kevesebb talival is beéri, akkor elfogadnatok a heti egyszeri vagy kétszeri találkozásokat? Kb.masfel éve ( csajokhoz,nőkhöz szól)

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes voltam, megalkudtam, probaltam beerni kevesebbel,de nem eri meg. En egy evig birtam igy,de csak idopazarlas volt. Heti egyszeri alkalommal mintha szingli lettem volna
2022. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Csak ha nekem is olyan az életritmusom hogy egy pasibol elég heti 1-2 találkozás es nem tudja megoldani, hogy az életemhez kapcsolodjon.


Pl exemmel úgy jártunk a családom szuleim tiltasa miatt hogy alig találkoztunk akkor is lopott órákra, kb hetente aludtunk egyutt a barátom meg nem akarta hogy odakoltozzek hozzá, meg igy semmit nem is eroltetett soha.


Az utana levo barátom viszont nem fogadta el ha tiltják, ismerkedett a szulokkel, napi szinten akar velem lenni, kozos albit vettunk ki, sokkal.akaratosabb, "erőszakosabb", mint az elozo baratom.


Igy alakult az hogy az exemmel heti pár alkalmas kapcsolatom volt egy 1 évig, a masikkal meg napi szintű, együttélés.


Mindkét életmódhoz alkalmazkodtam.

2022. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Másfél év után nekem az a minimum, hogy össze vagyunk költözve, nem hogy még heti egy-két taliról beszéljünk.
2022. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
*exem nem akarta hogy oda költözzem hozzá, semmit nem erőltetett soha
2022. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
A "kevesebbel is beéri", meg a "semmiképp nem akar többet" azrét nem ugyanaz.
2022. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Ennyi idő alatt ki sem lehet ismerni a másikat. Ha másfél éve vagytok együtt heti egy találkozóval az olyan, mintha három hónapja jarnatok, mert kb annyit tudsz róla.

Egyébként egy ilyen emberrel hogy akartok majd együtt élni? Vagy ez nem egy komoly kapcsolat ?

2022. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
18-20 evesen, ha mas ugysincs akkor el. De nyitott szemmel jarnek, nem reklamoznam hogy kapcsolatban vagyok,hiszen ez nem is az. Szeretoi viszony ez.
2022. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi 6 hónap után összeköltöztünk, és előtte is heti több alkalommal találkoztunk (én 20 voltam). 18 év alatt még elmegy ez a tinglitangli, de utána már kínos, és nem húznám az időt ilyennel.
2022. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én mondtam már, de akkor engem titulált erőszakosnak,hogy elrontok mindent, nem veszem figyelembe az ő tempóját....
2022. jún. 22. 22:35
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennek van valami logikus oka? Én a körülmények ismerete nélkül nem vonok le következtetést.

Teszem azt, ha érettségire készültök 18-19 évesen, akkor teljesen normális tini kapcsolatban, ugyanez vizsga időszakban egyetemen bőven belefér. Amennyiben felnőttek vagytok, semmi akadálya a találkozásnak, akkor 1,5 év után nem a távolodásra kellene igényének lenni.

2022. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!