Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a barátom nem hív meg soha semmire?

Figyelt kérdés
több mint 800 ezer forint van a kártyáján, nem arról van szó hogy jelenleg rosszak az anyagi korulmenyei, és hogy mindig elvarom, de amikor tudja jól, hogy jelenleg nincs pénzem, képes úgy beulni egy mekibe, hogy nem kérdezi meg, hogy vegyen e nekem valamit, kerek e valamit. En régen mindig meghivtam, ő meg idonkent sem probal kedveskedni. Ő eszik en meg nézem. Szerintem ez egy kicsit pofatlansag, vagy ez lenne a normális? 18/L

2022. jún. 23. 19:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem normalis
2022. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

"Ő eszik en meg nézem."

Ez komoly?

Hatalmas pofátlanság a barátodtól.

2022. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Jól teszi, mert megteheti, engeded neki. Ha lenne egy kis eszed, már rég otthagytad volna.
2022. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%
Azert van ennyi penze
2022. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, dobd ki ezt a smucig alakot.
2022. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekemista alak.
2022. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
nekem az a tippem h dugni jártok össze
2022. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tényleg meg tud történni, vagy ez is egy troll kérdés?


Annyira hihetetlen, nem igazán tudok elképzelni ilyen élethelyzetet. Persze, ha valós a kérdés akkor feleslegesen vagy vele együtt, mert semennyire nem szeret téged. Nem a meghívás miatt, hanem mert még figyelembe sem vesz.

2022. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogyha tudtam, hogy jövünk miért nem volt nalam legalabb egy kis pénz, meg amikor elmondtam neki, hogy siman meghivhatna es masnap visszakapja, akkor elkezdte, hogy ő nem gondolatolvaso, es miert nem mondtam hogy ennek. ha valahova beulunk akkor nyilvan megkerdezi hogy eszek e, de ugy latszik, hogy nekem kell szolnom, aztan meg utána úgy is felhanyja. elkezdte, hogy miért nekem áll fennebb, mert hogy ez neki egy olyan nap lett volna hogy tudtam hogy kell legyen nalam penz, meg hogy elbasztam a napját stb, nem ertem miert lennek en a hibas, es hogy miert hazudozik masoknak is, raadasul ezek utan taliztunk a haverjaval, aztan ott ultunk egy téren es iszogattak es nem kérdezték meg hogy esetleg én kerek e??? nem ertem, most nekem kellene pofatlankodnom, vagy ilyne nehezere esik torodni velem??? valahogy mindig en jovok ki hibásnak, es ha lelepek akkor en vagyok a szar meg hogy megigertem hogy vele maradok es hogy allitolag en bántom, kezdek megorulni ettol a sok baromsagtol
2022. jún. 23. 22:12
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
dobd már ki a francba
2022. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!