Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnek a baratnömnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnek a baratnömnek a születesnapjara?

Figyelt kérdés
Nemsokara 6 eve hogy együtt vagyunk es mar mindent vettem neki ami letezik. Nem szeretem evröl evre ugyan azt adni. Ekszer, ruha, ruházati kiegeszitök kizarva.
2010. szept. 20. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Babzsák fotel?
2010. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hangfal szett a számítógépéhez?
2010. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
talán segítenél azzal ha leírnád milyen típusú a barátnőd
2010. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

jegygyürűt

6 év után már biztosan örülne neki

2010. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
valami saját készítésű dolog? bármi... de nem csak materiális dolgokat lehet adni valakinek a születésnapjára.
2010. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Jeggyürü, siten ments. :D Addig huzom ameddig lehet bar mar azzal viccelödik hogy ö fogja az en kezem megkerni bar ez nekem nem vicces. :S

Olyan tipusu aki mindennek örül, csak tölem kapja es tenyleg nem materialista csupan en szeretem neki megadni azt amire vagyik.

Es tenyleg most valami különlegessegre gondoltam, mondjuk egy parna amire ra van nyomtatva a fenykepünk. Am 21 eves lesz ha ez fontos lenne a valaszadasban.

Es köszönöm minden normalisan valaszolonak a faratsagot hogy ir, minden ötlet jol jön!

2010. szept. 20. 12:22
 7/17 A kérdező kommentje:
faradsagot*
2010. szept. 20. 12:23
 8/17 anonim ***** válasza:
hát egy párna nem nagy cucc.nézz be a www.bigyoshop.hu-ra ha szeret viccelődni:P
2010. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
megjegyzem ezen az oldalon praktikus dolgok is vannak:)de van vicces is, én pl egyszer majd szeretnék a párommal szív alakú lampiont elereszteni a levegőbe hogy jó messzire szálljon:)
2010. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 rozika10 ***** válasza:
vidd el valahova egy hosszu hétvégére wellnesselni!szerintem persze cssak ha belefér a keretbe.ha nem akkor csak kérd el egy haver nyaraloját a balcsinál és menjetek le romantikázni, 2 napra,főzz neki kényeztesd. forró fürdő meg ijesmik,szerintem.
2010. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!