Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan van egy pasi hányingere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van egy pasi hányingere sajt fiát kel pelenkázni?

Figyelt kérdés

Nemrég született párom azt mondta ő nem mert a szagoktól felfordul meg a látványtól a gyomra.

Lehet csak nem is szereti a fiát vagy bújni akar előle?


2022. jún. 27. 20:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

Jó kifogás sose rossz. És ha anya is rosszul van tőle, akkor mi lesz? Ott rohad meg a kakában a baba? Ja, ugye nem, mert valakinek muszáj felnőttként viselkedni.

Amúgy a húgomnak épp most született meg az első gyereke. Az enyémeket sose bírta tisztába tenni, ha kakásak voltak, próbálkozott, de mindig az volt a vége, hogy inkább menjek. Érdekes módon a sajátját mégis sikerül neki :D szóval apuka szedje szépen össze magát.

2022. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Én például anya vagyok, a kakis pelenkával sosem volt gondom, a hányással viszont nem tudok mit kezdeni. Jó, ez nem olyan gyakori, mint a szaros pelenka, de a saját gyerekem hányásától is rosszul vagyok. Egyszer konkrétan lehánytam a gyerekem hányását, meg majdnem a gyereket is.
2022. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

12.

A gyerekem fenekét töröltem ki, olyan 3 éves lehettett és lehánytam szegényt, pedig imádom.

2022. jún. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha ennek ellenére megpróbálod ráerőltetni, nem sokáig lesz a "párod".
2022. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%
Hogyne létezne, a sok ostoba meg magyarázza, hogy biztos hazudik...
2022. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
15: és? Akkor ha anyának is hányingere van, nem is kell tisztába tenni a gyereket? Miért alapvető, hogy a nő vegyen magán erőt, a férfi meg kihúzhatja magát a feladat alól?
2022. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
94%
Létezik igen, na és? Attól még a gyereket tisztába kell rakni és pont. Vagy ha anyuka is rosszul van tőle, akkor otthagyjuk szépen a gyereket a szarban vagy mégis hogy gondoltátok? Ja tudom, anyuka vegyen magán erőt és oldja meg ő, apuka meg szépen kihúzza magát a gyerek alapvető ellátása alól, mert hát..."csak". Ez nagyon nem így működik. Vegyen magán erőt, aztán lássa el a gyerekét, mert pont annyira az ő felelőssége és feladata is, mint az anyjának.
2022. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!