Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele merjek kezdeni?

Figyelt kérdés

Mindig is feeder fétises voltam, de soha nem volt még benne részem. Kb 10 éve fantáziálok erről, mindkét szerep vonz.

Egy társkeresőn találtam is egy ilyen lányt, akivel nagyon jól kijövünk. Gyönyörű, csinos, vékony, sportos, rengeteg mindenben hasonlóan gondolkozunk, randiztunk is már, megvan a kémia.. fétistől függetlenül mindenben tökéletes nekem. Ő nyilván nem akar hízni, az az én "feladatom" lenne, viszont én is vékony vagyok, fontos nekem is az egészségem. Ugyanakkor ez a legnagyobb szexuális vágyam, és úgy érzem, hogy ha most nem próbálom ki, akkor lehet örökké bánni fogom. Mit gondoltok, lehet ezt egészséges, normális keretek között csinálni? Beszéltem vele erről, azt mondta, hogy ő "kicsiben" is élvezetesnek találja. De nem tudom mennyire tudok hinni neki, ha az exe 90 kilót hízott mellette. Szóval a félelmem az, hogy vérszemet kapunk, túl nagy nyomást helyez rám, a végén már lelki zsarolásba fog átmenni a történet, és én is teljesen elhízok a végére.


2022. jún. 29. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Hogy mi a f@sz van???

Etessen salátával, az egészséges.

2022. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ennek a fajta fetisnek mi köze a Szexualitás hoz? Vagy hogyan kell ezt elképzelni.
2022. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

#2: Az etetőnek (aki itt a csaj) az okoz szexuális izgalmat, ha láthatja hízni a párját. Amikor nem jön fel rá a ruha, vagy valaki megjegyzést tesz a hízására, az kb olyan, mint amikor valaki arra izgul, hogy megalázza a párját szex közben. A másik oldala az alárendelt szerep, amolyan bdsm-szerűség: a másik fél addig eszik, amíg a feeder eteti. Minden a feeder kegyétől függ. Ez olyan, mint pl az erényöv, csak máshogy manifesztálódik.

A másik oldal nem tudom mit élvez benne, ott még nem voltam :D majd a kérdező megmondja.


És hogy a kérdésre is válaszoljak: ne legyél naiv! Egy kis pocak nem lesz elég annak az embernek, aki ekkorára hizlalta az exét. Csak finoman adagolja, mert nincs olyan hülye aki bevállalná, hogy mozgásképtelenségig hízik. Neked az előzőt kell túlszárnyalnod, szóval vagy berendezkedsz erre, vagy keress mást szerintem.

2022. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Itt is vannak problémák rendesen mindkét fél részéről.
2022. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez pszichés aberráció nem szexuális. Érdemes megvizsgálni hogy az ilyen ember milyen családban nőt fel, mit látott, milyen hatások érték.
2022. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
A hízós-fétisesek már nem tudták gondolom hogyan kiírni a 122. variációban e kérdést, és most így sikerült. A következő lehet, hogy a "nő lehúzza a palit" lesz ilyen, vagy hasonló formában kitalálva...
2022. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem passzoltok egymáshoz!!
2022. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem értem miért nem lehet komolyan venni ezt a kérdést.. Nem én döntöm el, hogy milyen fétissel születek, és mint írtam vívódom is.

6-os arról nem tehetek, hogy mások is írnak ki ilyen kérdést

2022. jún. 29. 23:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én párom is hízlalhat engem, de őszintén szólva nem tudom mennyire tudatos a részéről.

A többi válaszadóra reagálva: az utcán elég sok olyan párt láthattok, ahol az egyik vagy mindkét fél túlsúlyos, vagy akár kövér. Nem hiszem, hogy van ok prűdnek lenni, ez nem feltétlen csak civilizációs-életmódbeli következmény, nagyon sokan szexuális kielégülést találnak egy ilyen kapcsolatban. Mint a kérdező, vagy az én esetemben is, a vékony nő-nagydarab férfi páros sem olyan ritka.


Kérdező, nem akarok dönteni a helyedben, viszont ezzel a nővel, ha belekezdesz, tudod mint Ceasar a Rubicon folyónál, a kocka el lesz vetve... Lefogyni már nem fogsz soha.

Sokat olvasgattam a témában, és az a benyomásom, hogy a legtöbb feedee úgy kezdi, hogy "110-120-130 kilónál több nem akarok lenni", csak aztán történik egy életesemény, idősödsz, megváltozik az anyagcseréd, hormonháztartásod, kitágul a gyomrod, vagy éppen a párod túlzásba esik, és hirtelen 140-160-170 kilósan azon kapod magad, hogy a mindennapi feladatok is problémát okoznak.

A következő linkelt kérdésnél a hölgy addig etette szegény flótást, amíg az nem bírt belemászni a fürdőkádba. Többször leírta, hogy nem számított erre, ők sem akarták ezt, de olvass feeder fórumokat, nagyon gyakori. Minden nap látjátok egymást, munka, jó kaják, és ez lesz a vége:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

A szexuális életük legalább biztos rendben volt...


Személyes tapasztalat: említettem, hogy a párom erősed fat admirer, és feeder, de nem tudatosan, nincsenek ilyen szexuális játékaink.

Én mindent megeszek, amit elémtesz (élvezem is), viszont heti 3-4-5 alaklommal sportolok, és tényleg nagyon egészségesen étkezem. Semmi nasi, egyáltalán nem fogyasztok cukrot, a kajám nagy része hús, zöldség, normálisabb szénhidrátok, csak a párom jelenlétében ha nagyon ajánlgatja, megeszem a 2.-3. tányért is, és az ő maradékát is, ha úgy van. Nem vagyok kövér, kb 15-20% a testzsírom.

Ez viszont nyilván nem biztos, hogy segítség neked, nem hinném, hogy az ex rizses brokkolis csirkétől hízott 90 kilót.

2022. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet, hogy döntöttél végül, elkezdtétek kicsiben?
2022. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!