Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át lehetne hidalni ezt a távolságot? Bele merjek kezdeni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Zalaegerszegi vagyok, és körülbelül két hete megismerkedtem egy szegedi lánnyal osztálykirándulás alkalmával. Ott nagyon jót beszélgettünk, azóta interneten keresztül is tartjuk a kapcsolatot, gyakorlatilag napi rendszerességgel. Én többet szeretnék, de azt nem merném száz százalékig kijelenteni, hogy ő is. Ezt egyféleképpen tudhatom meg, ha kezdeményezek, de nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet lenne. Szerintetek ilyen távolságban is működne egy párkapcsolat? Vagy hagyjam inkább az egészet?


17/f


2012. máj. 20. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd az egészet.

Kb. évente egyszer kerülhetnétek fizikailag olyan közel, hogy megérinthesd.

Az meg nem párkapcsolat.


Levelezgessetek, beszélgessetek, de hamar rá fogtok unni, ha úgysem lesz belőle több.


Azt nem tartom valószínűleg, hogy hosszú távon bírnátok anyagilag, idővel és türelemmel, hogy hetente-havonta találkozzatok.

2012. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt távkapcsolatom,a párom veszprémi volt,én pedig kecskeméti.Minden hétvégén tudtunk találkozni,felét ő fizette,felét pedig én,érettségi után Veszprémbe is költöztem.Szóval nekünk nem volt gond.

Igaz,nálatok nagyobb a távolság és bonyolultabb az eljutás (gondolom nincs közvetlen járat).

Én azt mondom,beszéljétek meg a dolgot!Havi 1-2 találkozót biztosan össze lehetne hozni és ha felesbe fizetitek, akkor nem olyan vészes szerintem.

2012. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, van közvetlen járatod szombaton oda és vasárnap vissza is. Ez nem lehet gond, max anyagilag nem bírod, mivel 17 évesen még nem te tartod el magad.

Ha megpróbálod, azzal mit veszítesz? Semmit. Csak nyerhetsz, mert ha nem sikerül, is egy tapasztalattal több. Én mindenképpen megpróbálnám a helyedben, sok sikert!

27/N

2012. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy alltok anyagilag. En is tavkapcsolatban elek, de 90%os kedvezmennyel utazom, minden hetvegen, illetve havi 1-2szer jon a baratom. Ki lehet birni, ha tenyleg komokyan gondoljatok, es lattok eselyt az osszekoltozesre a kesobbiekben. Kulonben nem eri meg.
2012. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!