Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy képtelen vagyok a hűségre?

Figyelt kérdés

Fiatalkorom azzal telt, hogy 2 havonta mással voltam, mert nem tudtam megmaradni egy ember mellett. Szülői példaként is ezt láttam sajnos, csaták egymást folyamatosan.

Majd lett egy 2 éves kapcsolatom, amiben sokat gondoltam más férfiakra, pedig jó kapcsolat volt.

Jelenleg 6 éve élek kapcsolatban, amiből 4 évig rá sem néztem más férfira, nem érdekeltek. Viszont 2 éve gyökeresen megváltozott a helyzet, és vágyom másokra. Ideiglenes fellángolások, úgysem tenném meg..

Most viszont van egy munkatársam, aki félreérthetetlen jeleket küld nekem, és én is flörtöltem vele. Ez annyira felizgat, hogy elmondani nem tudom. Úgy érzem magam, mint egy kapcsolat elején. Izgalmas.

Nem akarom megcsalni, és undorító, hogy egyáltalán eszembe jutott, közben meg nem bánnám azt sem, ha nyitott kapcsolatban lennénk.. Nagyon kettős érzés.

Nagyon szeretem a párom, idén házasodunk össze, utána közösen vásárolunk lakást. Neki csak én létezem, semmiképpen sem lenne benne hármasban, vagy nyitott kapcsolatban.


2022. jún. 30. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Pasiként sajnos én is ilyen vagyok. Nem tudok egy valaki mellett leragadni
2022. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Inkább most éld ki magad. Később bánni fogod.
2022. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Átforditva

- fiatalkorodban mindenki csak használt es dobott

- a 2 éves kapcsolatban nem volt biztos a helyed kellettek a talonok mert tudtad hogy ki fognak dobni

- a 6 évesben kitarto a pasi igy nem kellett más után nézni liánozni, csak epp most kepbe kerult egy jobb pasi mint a nyomi párod

- maradj a nyomi mellett mert a jobb pasi ugyis használna, dobna

2022. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

HA évek óta hűséges vagy, akkor vedd már észre, hogy képes vagy rá... amúgy muszáj bejárnod dolgozni? Keress távmunkás munkát, és akkor egész nap lehetsz a párod mellett, nem tudsz majd pasizni.

Tarts ki, megéri hűségesnek lenni. Hajrá!


F31

2022. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Drága, én használtam ki és dobtam őket. Mint írtam is, ÉN nem tudtam megmaradni mellettük, mert hajtott a vérem.

A 2 éves kapcsolatban eljegyeztek, velem akarta leélni az életét. Őt is megcsaltam.

A kitartó pasis részt nem tudom értelmezni, akkora hülyeségeket írsz.

2022. jún. 30. 21:49
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom szeretnék-e hűséges lenni. Olyan jó új emberekkel szexelni. A tökéletes az lenne, ha szexelhetnék, vagy legalábbis flörtölhetnék másokkal, de közben megmaradna a párom.
2022. jún. 30. 21:50
 7/18 A kérdező kommentje:
Jaj már értem, azt hiszed azért volt mindig valaki más, mert féltem, hogy szakítanak velem. Nem ez volt a helyzet.
2022. jún. 30. 21:51
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Aha🤣
2022. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ne gondold, hogy leállok vitatkozni az ÉN életemről valami idegennel itt.
2022. jún. 30. 21:53
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Létezhet ilyen, de előbb nem zárnám ki hogy lelkileg sérült vagy, vagy valami világi ribizli.


Nyomorúságos egy élet az, ahol nem tudsz megülni egy kapcsolatban, mert előbb-utóbb viszket a ..nád.

2022. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!