Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen ember vagy ennyire nem szeret?

Figyelt kérdés

Hetente 1 alkalommal találkozunk, évek óta vagyunk együtt. A közelben lakik, nem dolgozik, arra hivatkozik hogy nincs pénze és ezért nem jön hozzám. A szexben is ha én kényeztetem nem áll fel neki csak kicsit, nem érdekli ha én nem megyek el.

Nem lehet vele ezekről beszélni, ő azt állítja mindent megad. Ha megkérem dolgokra számíthatok rá, de ebből a kevés találkozásból elegem van. Távkapcsolatai voltak előttem.



2022. júl. 1. 09:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Esküszöm, ti nők nem vagytok normálisak!
2022. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Tobb csaja van. Tavkapcsban.
2022. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Szarik rád, nem titkolja, de miért is tenné? Te így is pitizel neki, engedelmes lábtörlőként. Egy ilyen kapcarongyot tiszteljen? Vicces vagy :D
2022. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Impotens is, csóró is, hagyd békén.
2022. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Létezik olyan ember aki ezt hagyja a másiknak?
2022. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
megérdemled
2022. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

3. Te sem vagy egy értelmes ember. :)

Szerintem inkább nézz előbb magadba, mielőtt másokat bírálat és legutolsó sorban ne legyél bunkó paraszt. 😘



Kérdező, szerintem hagyd el. Nem ad meg mindent és nem törődik veled, magyarul nem szeret és nem lesz hozzád hűséges.

Ilyet senki nem érdemel. Hagyd el, jobb lesz neked nélküle! :)

2022. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus álltalános eset.

Akinek van barátnője, az nem becsüli meg eléggé, akinek nincs, az meg annyira szeretne, hogy majd bele őrül.

Én pl egy olyasmi tipusú nőre vágyom, mint amilyen te vagy kedves kis kérdező, de sajnos nem adatik meg.

A te barátod viszont nem becsül meg téged, pedig nincs annál felemelőbb érzés, amikor egy nő odáig van egy férfiért.

Rengetegen keressük ezt a lehetőséget, de sajnos ez csak a legszebbeknek, legjobbaknak, legszerencsésebbeknek adatik meg.

2022. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8. Szerintem ez a srác nem legszebb, ha így viselkedik. Kívül és belül is "rohad", ha így viselkedik egy nővel.. :(
2022. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy kívül és belül rohad? És mi alapján mondod ezt?
2022. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!