Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik olyan, hogy két ember ilyen módon szeret egymásba?

Figyelt kérdés
Csak egy együtt töltött éjszaka után, még ha előtte nem is volt semmi különösebb. Vagy akár egy ölelés, csók lesz olyan "más" érzés.
2019. dec. 19. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Beleszeretni abba lehet, akit ismersz. Attól, hogy valakivel dug az ember, nem fogja ismerni. Lehet fellángolás, amiből lehet érdeklődés és azután szerelem, de szerintem saját magát teszi tönkre az, aki egy kósza kefélés után szerelemben reménykedik. Annak nem ez a módja...
2019. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne létezhetne?
2019. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit másnap éreznek, azt nem nevezném szerelemnek. De jó kezdés!
2019. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Ennyi. #1-es nagyon jól leírta.
2019. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Lehet. Nekem mind a két nagyon erős szerelem hirtelen lett.
2019. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De akinek létezik a "kósza kefélés", mint fogalom, az nem tudja elképzelni azokat akiknél ilyen nincs, és ha valakivel lefekszenek az jelent is valamit. De ez csak akkor működhet ha mindkettő hasonló, és egyik se tud csak úgy dgni érzelmek nélkül. Létezhet ez szerintem ha épp előtte jött valami olyan helyzet amitől szerelem lett. Utána már nehezebben jöhet, mint előtte.
2019. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ilyen volt. Soha nem gondoltam volna, hogy ez megtörténhet így, ebben a formában, de így volt. Lassan 3 éve.
2019. dec. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!