Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a párommal, hogy, nem csak ő lakik a lakásban?

Figyelt kérdés
Mivel ilyen nagy meleg van, egésznap megy a szobában a légkondi, amivel nem lenne baj, de nagyon hidegre nyomja a párom. Mandula gyulladást is kaptam. Mondtam neki, hogy nekem ez nagyon hideg, konkrétan éjjel két takaróval is fázom. De nem érdekli, sőt azt sem hiszi el, hogy ezért kaptam mandula gyulladást.. Nagyon nehezen viselem már, és hol van még a nyár vége.. Sajnos egy szobás az albérlet, ezért más helyiségbe nem tudok elvonulni.
2022. júl. 1. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy egy olyan emberrel, aki csak saját magával törődik? Nem hiszem, hogy ez csak ebben mutatkozik meg.
2022. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan nem fogod tudni. Nálunk is hasonló vokt a szitu. Már azért veszekedett, ha hazajött és nem ment a légkondi. Kértem szépen, hozhattam fel akármilyen érvet, pont lesz..rta.
2022. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt is ez a helyzet, ha nem megy és hazajön, már megszól. Hiába mondom, hogy nekem pont jó igy. Ekkor olyanokat vág hozzám, hogy mindig csak magamra gondolok... amikor szinte mindig az ő akarata érvényesül.
2022. júl. 1. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sajna nem fogsz tudni mit csinálni. Aki ennyire makacs és köti az ebet a karóhoz..
2022. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem csak a makacssággal van baj, azt is nagy ívben leszarja, hogy a párja ettől betegszik meg. Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen emberrel együtt legyek.
2022. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a nő?


Sosem értettem, hogy lehet ilyen önző emberrel együtt valaki.

2022. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1-6.

De nézzétek meg itt sem válaszol arra a kérdésre, hogy miért van együtt ilyen emberrel, vagy miért nem szakít vele, hanem a válaszában is csak mellébeszél a kérdező.

2022. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
7-nek és akik még nem értik, neki még évek kellenek, mire rájön arra, amit ti már innen láttok-tudtok. Egész biztosan tudom, ugyanilyen voltam mint a kérdező. Általában sok évünket dobjuk kukába, a haszon talán annyi belőle, hogy mire kimászunk ebből már egy szemvillantásból fixen levesszük, hogy ki ilyen mint a kérdező párja. A fizetség érte pedig az, hogy a lányainkat már úgy ki tudjuk tanítani ebből (nem paranoiássá tenni), hogy ők már esélyt sem adnak ilyeneknek. Rosseb tudja, én arra gondolok, hogy nekünk a nevelésünk nem nevelés volt, talán inkább idomítás. Arra, hogy körülöttünk aztán mindenkinek legyen jó. Hogy mi hol vagyunk ebben a történetben, kutyát nem érdekli. Nagy lecke és nehéz megtanulni annak, akinek már gyerekként sem lehetett soha véleménye, igaza meg főleg nem. (Nem mondom, hogy a kérdezőnél is így van, nem ismerem sem őt, sem az életét, magamból kiindulva mondom amit mondok.)
2022. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert, nincs senkim. Egyedül nem tudok kifizetni egy albérletet. Barátaim sincsenek akire számithatnék. A haza költözés meg nem opció, ott még rosszabb a helyzet.
2022. júl. 1. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól írtad, nincs senkid. Ugyanis hiába gondolod, hogy ez az ember a párod, nem az. Aki valóban a párjaként tekint rád, az nem önző! Ennél még az is jobb lenne, ha egyedül lennél.


Hidd el, hogy soha, senki nem fog téged boldoggá tenni, amíg te nem értékeled önmagad! Valószínűleg érzi rajtad ezt a hihetetlen magányt és elhagyatottságot, illetve hogy nem számíthatsz senkire és vissza is él vele.

2022. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!