Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a párommal, hogy nem fogom sokáig bírni már a 195 km-es ingázást?

Figyelt kérdés
Mkndketten Budapesten dolgozunk, ott is élünk, de vidékről származunk. A szüleinek van egy étterme vidéken, ahova heti 3-4 alkalommal megyek segíteni, elsősorban a konyhán, mert imádok főzni. Konkrétan hétvégente biztosan ott vagyok, hétköznap is sokszor van, hogy munka előtt/ után lemegyek. Legtöbbször hullafáradt vagyok, mire hazaérek. Nem akarom megbántani sem a páromat, sem a szüleit, de picit szeretnék ebből visszavenni, és csak hétvégente menni.
2021. jún. 30. 17:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Pont így. Csak kérdőjel nélkül.
2021. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Szolsz neki, hogy van sajat eletetek, azt kene elni egyutt, kozosen. A szulei bizniszet meg hagyjatok meg a szuleinek. HA ennyire vonz a fozes, akkor pedig azon agyaljatok, hogyan tudjatok ezt pesten megoldani. Rentabilisabb is lenne.
2021. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék főállásban szakácsként dolgozni, inkább csak hobbi, meg itthon kettőnknek is mindig én főzök, szeretek mindig valami újdonságot kitalálni. Nagyon sok vendég van az újranyitás óta, így tudom, hogy szükség van a segítségemre, nem akarok ebből konfliktust.
2021. jún. 30. 17:54
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ne szólj neki ennyi. Sértődés úgy is lesz meg jön majd a találgatás hogy biztos nem szereted már annyira azért nem akarsz segíteni. Tudod érzelmi zsarolás. Nem akarsz vitát semmi ilyesmit akkor csináld tovább csendben :)
2021. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Tegnap éjszaka is, mikor vezettem vissza nagyon fáradt voltam már, ilyenkor tényleg semmire nem vágyom,csak arra, hogy ledőljek pihenni.
2021. jún. 30. 17:58
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem mit olyan nehéz ebben megmondani neki. Túl sok, túl messze van, de alapvetően élvezed, így csak hétvégente mennél. Ha piszkálnak hogy "de hát sok a vendég", akkor vegyenek fel szépen embert.


Ennyi tartás azért legyen már alap, hogy legalább megdögleni nem akar az ember, ha már a határait nem képes megvédeni.

2021. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudod meghuzni a hataraid. Ebbol meg eleg sok konfliktusod lesz. A vegtelensegig nem tarthato fenn ez az allapot. Neked kell eldontened, hogy meddig mesz es ne tovabb. En hagynam az egeszet, majd felvesznek valakit, ha nem birjak a melot. Masok is igy csinaljak.
2021. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Legalább kapsz pénzt vagy ingyen mész?
2021. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
#8 Nem merne kérni.
2021. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Na, tudod mikor lennék az ingyencselédjük... és ha szétmentek?
2021. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!