Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem képes megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem képes megérteni, hogy nekem nem tetszik, ha lányokat likeol. Zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Először nem igazán zavart, hogy állandóan lányokat likeolt, aztán a face egyre többször dobott ki ismeretlen, szép lányokat, és mindegyiken ott volt a barátom like-ja. Próbáltam vele erről beszélni, hogy ne likeoljon már ilyen lányokat, mert zavar. Sőt megalázónak érzem, hogy ezek a lányok pózba vágják magukat, mutogatják magukat facen, és csak a figyelmet felkeltik, likeokat és elismerést akarnak gyűjteni, és sikerül is a barátom figyelmét felkelteni. Azt is észrevettem, hogy az exe képét is likeolja folyamatosan. Aztán már rászóltam többször is, hogy ne kúrólikeoljon már minden csajt (ducibb csajokat nem szokott likeolni amúgy, tényleg csak akik szerinte szebbek az átlagnál). És játsza a hülyét, hogy hát ő akkor most ha fiúkat likeol, meg motrokat, akkor az is kúrólike-nak számít? Meg hogy ő azért likeolja, mert tetszik neki. Szóval konkrétan szépnek tartja, és ki is mutatja.... Próbáltam elmagyarázni, hogy ez nekem rohadt megalázó, hogy van barátnője, és mégis szükségét érzi, hogy kimutatja, hogy neki mások is tetszenek. De egyszerűen nem képes felfogni, hanem tovább provokál, hogy hát nekem is tetszenek a sminkes fotók.. De egy tárgyat nem értem, hogy képes összehasonlítani egy hülye k**vával... Rendesen felbassza az idegem, hogy nem képes egy ilyen apróságot elfogadni, és abbahagyni ezt a tevékenységet, hanem még hergel is tovább, hogy hát neki tetszik, azért likeolja. Végül már mondtam neki, hogy akkor menjen és szedje fel, b*ssza meg, de akkor is tovább csűri-csavarja a szavakat, és próbálja megmagyarázni, hogy ez nem káros egyáltalán, meg hogy hülye vagyok, hogy ilyesmin kiakadok. Rohadtul elegem van belőle, a tevékenységéből is, meg hogy tovább ingerli az idegeim az idióta magyarázkodásával. Volt közöm már nagyobb nőcsábásszal is, még is elsőre megértette, hogy engem ez a viselkedés taszít, és rögtön abbahagyták. Ti barátotok csinálja ezt? Ti mennyire fogadjátok el az ilyesmit?
2022. júl. 2. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én összeköttem olyannal aki közösségin fent sincs, nem érdekli az online világ. Az exem ilyenekkel kikészített, hogy állandoan neten csajozik.

Mivel más okokból szakítunk, én is félek attol hogy megint egy like-olós barátom lesz mint az exem, de én inkább igyekszem kerülni őket.

2022. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
*összejöttem olyannal
2022. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálja. Együtt sme lennénk akkor.

Kezdj el jó pasikat lájkolgatni.

2022. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En csak annyit kérdeznék, hogy mi tart mellette? Kell az neked, hogy allandóan idegeskedj?
2022. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán izgatja, ha más pasik képét likeolom. Meg nekem nincs is igényem erre, hogy kimutassam.
2022. júl. 2. 10:07
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#4

Az tartja mellette, hogy a pasi jól néz ki. Emiatt szerelmes belé.

Én is mindig lájkolgatok más nőket, attól hogy van barátnőm. Olyan lesz tartósan a párom akinek ez nem gond. Engem nem érdekel, hogy ő ezt megalázónak gondolja-e.

2022. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarna, nem lenne a barátom.
2022. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
#6: És te jól nézel ki? Mert más miatt tuti nem lennének veled. Egy paraszt vagy.
2022. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak nem fogják fel hogy nekünk nőknek ez mennyire 💩ul tud esni.


Én ha kapcsolatban vagyok nem is rakok fel magamról pózolós képet, mert számomra az is olyan, hogy más férfiaknak is akarok tetszeni a páromon kívül. Tehát vannak ilyen rejtett pszichológiai dolgok.


Nyilván vannak gyönyörű nők, nekem is feldobja őket az insta és rájuk közelítek, rámegyek a profiljukra lecsekkolom őket mert egy női test ha olyan tényleg szép, és aki büszke rá megértem hogy modellkedik. Tehát nézni lehet, de ne hagyja már ott a "szivecskéjét" névvel, arccal a képe alatt ha van barátnője... Tényleg kicsit megalázó. Csináljon egy kamu profilt és akkor esetleg azzal, ha nem bírja ki.

Ismerős lányoknak a lájkolása viszont teljesen kicsapja a biztosítékot nálam. Mert magamból indulok ki, nekem is fura ha egy bikinis képemet belajkolja a szomszéd Pista aki a profilképén Marikával szelfizik. Rögtön az a gondolatom hogy szegény Marikát mégsem szeretheti annyira... És lefogadom hogy nem vagyok egyedül akinek ez az első gondolata ilyenkor.


27/N

2022. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#8

Igen, jól nézek ki.

Mindig van nőm. Kedves és szép lányok. Sosem bírtam a nagyképű, önző nőket.

2022. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!