Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzak, vagy álljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak, vagy álljak félre és maradjak meg barátnak?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy sráccal, nem vagyunk szerelmesek egymásba, de alakulnak az érzelmek. Lefeküdt a volt barátnőjével, amit nem bánok, mivel tudok róla. Úgy érzem, lenne esélyük újrakezdeni. Félreálljak, vagy hagyjam a dolgokat a saját medrükben haladni?
2010. szept. 20. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Dönteni úgyis ő fog.
2010. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint azután feküdt le vele, miután ti már összejöttetek?
2010. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, azután. De nálam ez nem probléma, ameddig tudok róla. Talán az erős nyugati hatás teszi.
2010. szept. 20. 19:05
 4/5 anonim válasza:
én az ijet meg rugdalnám,mi az hogy áá csak lefeküdt mással de nekem ez nembaj,jézusom,GERÁPPPÁÁÁ
2010. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké... Nyitott kapcsolat rulez... Tök jó, hogy válaszoltok :D
2010. szept. 20. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!