Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a barátnőtök vagy a pasitok besz*rna részegen?

Figyelt kérdés
Nekem egy volt barátnőm többször is besz*rt fesztiválokon részegen, nem nagyon csináltam vele semmit, az érdekelne hogy másokkal ha ilyen megesne akkor mit tennének? Megundorodnának-e tőle, vagy bármi más egyéb reakció?
2022. júl. 2. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván segítek neki ahogy a körülmények engedik.
2022. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Részegessel nem állnék össze, így ilyen gond nem adódna, de ha mégis egyszer így adódna, akkor próbálom a totális leégéstől menteni természetesen.
2022. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg megundorodnék tőle. Sajnálom, de szerintem ez nagyon gáz.
2022. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire agyatlanul leissza magát, az felejtős, mint partner
2022. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Undorodnek tole es alapbol se jonnek ossze nagyon bulizos, reszeg novel
2022. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De várjál már ?

Szaros seggel vegignyomtàtok a soundot vagy hogy ? 🤣

2022. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez nem most volt, de amúgy egy Soundos cikk juttatta ma eszembe 😀


Röviden annyi hogy fingott, beszart, utána kimosta egy hipermarket wcjében a tangát aztán ment vissza bulizni, de több ilyen eset is volt.

2022. júl. 2. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez gusztustalan és igénytelen, plusz egy csomó fertőzést el kaphat így az ember.

Nekem ez szakító ok, de alapból sem jöttem össze soha olyannal, aki rendszeresen vagy nagymértékben ivott.


24N

2022. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el, hogy ilyen nők vannak.
2022. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát egyszer még oké de eleve neked minek mondta el?? Én biztos hallgatnék mint a sír ha ilyen történne velem .. ha meg többször van ilyen az elég durva, nekem is vannak sajnos korszakaim mikor többet iszok a kelleténél de még hányni is alig hánytam, nemhogy hugyozzak vagy sz@rjak. Pláne többször
2022. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!