Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mi csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mi csinálnátok, ha barátnőtökkel jól meglennétek, csak a szülei folyton megjelennének erőszakos módon nálatok mondjuk?

Figyelt kérdés
Tegyük föl, hogy a lány is a háta közepére kívánná őket, de nem ő tehetne róla, hogy ilyen szülei vannak.
2017. jan. 9. 01:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretem őt, akkor ez van... megpróbálnék olyan helyen találkozni vele, ami semleges. Kávézó, séta, kocsikázni valahova messze, nálunk lenni. Vagy valami helyen, ahol a szülei nem találnak meg, és nincs nagyobb hatalmuk (tehát nem a csaj vagy az ő házuk...)
2017. jan. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hol jelennek meg? A kettőtök lakásán? Vagy a saját lányuk szobájába benyomulnak, ha náluk vagy? Hány évesek vagytok? Ennyi info nem sokat mond.
2017. jan. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha "nálunk", akkor gondolom már összeköltöztünk. Ebben az esetben megkérném a barátnőm, hogy erről beszélje le őket vagy segítenék kitalálni valami szöveget.

Amúgy ilyen lánnyal nem jönnék össze. Nálam az egyik kizáró tulajdonság, amikor valaki ennyire hagyja, hogy mások irányítsák és nem képes kiállni magáért.

2017. jan. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kiallni magaert? A rendorseg se fogja fel,h a sajat tulajdonu lakasomba nincs hangulatom idonkent beengedni a szuleim es engem szuurnak le.

Azt mondom ez nehez ugy,de talaljatokki vmit! Vegyetek atlatszatlan fuggonyt ajtora,ablakokra es huzzatok be oket! Csak nektek legyen kulcsotok a lakasotokhoz,a szuloknek ne. Szereljetek be nagyon hangos riasztot,ha uti az ajtot,szolaljon meg nagyon erosen.

Esetleg egy durva kutya is jo,akit nem ismernek a szulok.


Nekem is ilyen undorito beteg,eroszakos ,paranoias szuleim vannak. Ha van elettarsam,akkor nem zaklatnak. Igy lettem miattuk kapcsolatfuggo.


N

2017. jan. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Krukutyán Levente ***** válasza:
Hát rájuk csuknám az ajtót. Ha erőlködnek olyat rúgnék rájuk lerepülnek a lépcsőn, ha nincs lépcső gyors eszkábálok egyet csak hogy lerepülhessenek rajta.
2017. jan. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lecserélném a zárat, nem adnék nekik kulcsot. Megbeszélném a párommal, hogy legyen szíves a szüleit kordában tartani. A legjobb megoldásnak egyébként azt találtam, amit én csináltam: másik országba költöztem, ahhoz, hogy meglátogassanak, négy óra autókázásra és jó előre megbeszélt alvási tervekre van szükség. Így biztos, hogy meglepetésből csak úgy nem fognak ránk törni. Még csak az kéne. Egyébként nem félek felvállalni a konfliktust, ha ilyen lenne, a saját szüleimet simán rendre utasítanám, a pároméit meg rábíznám a páromra.
2017. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Véget vetnék neki, gyorsan és határozottan. Az otthonomban senki nem okozhat kényelmetlenséget, senki nem lehet ott anélkül, hogy beleegyeznék.

Kérném tőlük, hogy szóljanak, mielőtt jönnek. Ha épp nem alkalmas, megmondanám nekik, hogy most nem alkalmas, hogy jöjjenek. Ha nem értik meg, elmagyaráznám nekik, hogy ez nekünk miért kellemetlen és hogy nem így fogjuk csinálni. És ha ebből sem értenek, ha kell, kizárom őket és elzavarom. Az otthonom szent :)

2017. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
3-as: Az erőszakos embereket nem lehet meggyőzni, teszik amit akarnak akármit mondasz. És igen kiállok magamért mindig, de nem érdekli őket.
2017. jan. 9. 16:18
 9/18 A kérdező kommentje:
4-es: Ja, én is megszívtam. A rendőrségre nem lehet számítani? Idáig még ezzel nyugtattam magam. :(
2017. jan. 9. 16:20
 10/18 A kérdező kommentje:
7-es: És ha hiába magyaráznád akkor is jönnének?
2017. jan. 9. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!