Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok rendesen működni?Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rendesen működni?Ha elvittem hétvégi programokra és kirándulásokra a barataimhoz,akkor kellett volna neki szólnom,hogy kicsit megváltoztak iránta a dolgok bennem és már nem akarok vele úgy talizni?

Figyelt kérdés
Már ujrakezdett dolog volt, legutoljára úgymond szexbaratsag,ami alakulgatott,csak én meghulyultem talán...
2022. júl. 2. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fuss neki mégegyszer és írd le úgy hogy mi is értsük
2022. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogytessék..?
2022. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam vagy 2x de nem értettem, gondoltam én vagyok a hülye, de úgy látszik nem.
2022. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Na ! Volt egy kapcsolatom ,kb fél éves. Az vége lett, leleptem. Majd később újra osszejottunk,de akkor is leleptem,mert kicsit erőszakos volt a lány. Harmadjára szexbaratsagnak indult, és az alakult normál irányba. Barátaimnak bemutattam,szüleimnek beszéltem róla. De azt éreztem hirtelen hogy túl sok megint, osszezavarodtam és leleptem megint.A lány meg nem értette mi van,de már nem keres. Szólni kellett volna neki, hogy off,ugye?
2022. júl. 2. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem áll fel,vagy mi van???
2022. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyökér vagy. Szívesen
2022. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szólnod kellett volna. Most pedig az a feladatod, hogy ne keresd fel többet ezt a lányt. Egy bocsánatkérés biztosan jól esne neki vagy egy magyarázat, de az érzéseivel ne játszadozz
2022. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen, egy barom vagy számos társaddal együtt.

Felelősség nulla, empátia nulla, őszinteség nulla, hulladék, gerinctelenség 100%.

Nagyon siralmas belegondolni, hogy hányan viselkedtek ilyen okádék módon és számotokra nem egyértelmű, hogy ez vállalhatatlan.

Borzalmas belegondolni, hogy ennyi agyatok van.

2022. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!