Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék oltári nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék oltári nagy örömöt és egyben fantasztikus meglepetést szerezni a barátomnak? Ti fiúk minek örülnétek, hogyan lepjen meg kedvesetek?

Figyelt kérdés
Hétvégén a barátom nálunk alszik és szeretnék neki meglepetést szerezni (szex téren) és szeretnék egy pár jó tippet kapni tőletek :) Sok hasznosítható válasznak nagyon örülnék
2010. szept. 20. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

teremtsd le szószerint:)

vagyis pl: beleülsz az ölébe(ágyaon) szépen de egyben vadul lefekteted:D és vad csókok meg érzékiek tuti felizgul rád:D

kezd el vetköztetni és ő is elkezd téged.. mint a filmekben...

és.és.... levetköztök..elkezd nyalni te leszopod..felhuzátok a zoknit...

és.. szép lassan bedugja de nem teljesen... aztán egyre bentebb és...egyre gyorsabban és tövig!!hidd el befog válni:D nálunk bevált..

15/L

2010. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hová tart a világ, ha már 15 éves lánykák írkálnak ilyeneket...?
2010. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Funktasztikus ***** válasza:
szeretkezte egy jót és belesugod a fülébe hoyg valójában fiu vagy...ennél jobban nem örülnék semminek:Dremélem segitettem:D
2010. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Funktasztikus ***** válasza:
háth igen az a lány nagyon tapsztalt lehet:D
2010. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utazz el


az nagy meglepetés lenne neki

2010. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vágd le az ágyra, ás kezd el előtte tekergetni magad, közben persze kezdjél el vetkőzni, szép lassan, pucsíts, ilyenek!

Mikor bugyiig és melltartóig jutottál, kezdj el lassan rámászni, csókok ilyesmi, felsőjét le, végig lefelé végigcsókolgatod, nadrág le, lassan de biztosan szájjal kényeztetni, először finoman aztán egyre vadabbul, mikor már a plafonon van, gumi, beleülsz és kőkeményen meglovagolod, hogy a hab is leverje!!!

Én meg most megyek és kiverem mert végiggondoltam hogy velem csinálod! Köszi az ihletet!;)

21/f

2010. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző:

Én meg azt gondoltam hogy TE csinálod velem úgyhogy én is megyek kiverni!

2010. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!