Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan és miket beszéltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miket beszéltetek át gyerekvállalás előtt?

Figyelt kérdés

Persze akkor ha mindketten akartok.

Mennyi ideig beszéltetek róla?



Nálunk bnőm úgy gondolja h van munkánk jöjjön, de semmi mást nem néz..úgy kezeli a dolgot mintha " annyi lenne h holnap veszünk egy mikrót" - szóval mint vlmi apró cseprő dolgot


2022. júl. 6. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
❌❌❌❌❌
2022. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És te hogy kezeled?
2022. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

#2:


“Oké szívem, ahogy szeretnéd.”

2022. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3# "MI szeretnénk*, ugye? Mondd ki, mondd, hogy te is szeretnél"
2022. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Át lehet beszélni, de a problémákat napról napra kell megoldani. Pl.nálunk a gyerekre vigyázást minden nagyszülő megígérte. Valóságban ez úgy működött, hogy anyósomék vállalták, ha átvittük (100km). Ha lett volna 1 órás dolgom, akkor nem vezettem 400km-t ezért. Saját anyám pedig csak kedd 9-13 óra között vállalta, de ebédet kellet főznöm neki, amit konkrétan megrendelt hogy az mi legyen. Ez mikor derült ki? Mikor el szerettem volna menni tornázni.

Azt érdemes tisztázni, hogy ki marad otthon vele, akarjátok-e bölcsödébe adni, ki fogja a munkáját hátérbe tolni ( ezt lehet felváltva is). Pénzt hogy akarjátok elosztani a kiadásokra. Az elköteleződésen múlik minden. De ez is csak akkor derül ki, ha már itt a gyerek. Az én férjem sokkal jobb apa, mint amilyennek gyerek nélkül gondoltam h lesz. Tényleg neki első a gyerek.

2022. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
B opció: “Hát olyan aranyosak a kisgyerekek. Jól mutatna itt a kertben, majd az anyós vigyáz rá, ameddig dolgozunk.”
2022. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
"Azt akarom, hogy örökre legyél az enyém"
2022. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
"Minden ismerősömnek van már gyereke. Nekünk is legyen olyanunk. Mitszólnak a szomszédok/apósanyós/lakók/haverok"
2022. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
“Lusta vagyok dolgozni, de elég tudatlan is ahhoz, hogy azt higgyem, csípőből lehet gyereket nevelni. Végülis oly mindegy, majd veled ordítok, ha a munkából hazajössz és csallak a sógorral a válásig.”
2022. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokat beszélgettünk előtte, mindenről, oda-vissza, sokszor. Aztán terhes lettem, és borult a papírforma. 😂 Olyan tulajdonságok derültek ki a férjemről, ami anyósnak, de neki is új volt. Én se olyan anya lettem, mint terveztem. Mindkettőt részben egy olyan nehéz eset baba okozta, amit szintén nem terveztünk. Sőt, már a veszélyeztett terhességet se terveztük, meg úgy az egész 9 hónapig hányást, meg mindent, ami a szülésig összejött.
2022. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!