Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a férfiakban ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a férfiakban ezt, elmagyaràznátok?

Figyelt kérdés

Párommal több éve vagyunk együtt . A múltkor láttam amint instàn az ajánlottak közé csomó magassarkús, csinos női lábat dobott fel, szóval azokat szokta nézegetni. Majd ràkérdeztem és azt mondta hogy hát tetszik neki, “akkor szep s elegans ha latszik a láb egy magassarkúban nem?”


Én ezt évekig nem tudtam, hogy izgatná, pláne hogy én alapból magas vagyok és szinte sosem hordok magassarkút vagy túl elegáns ruhát.

Őszintén elég rosszul is esett, később felhoztam, hogy ha ez tetszik neki akkor nekem miért nem mondta sosem, jobb lett volna ha nálam is megtalálja ezt a vonzalmat és nem idegen lábakat nézegetne.

Olyan érzés mintha végig más stilus, más nőiesség tetszett volna neki és ezt nem bennem találta meg hanem idegen képeken.

Ő nem érti ezt a szemléletem, aztmondja én járjak csak normális kényelmes cipőkbe nem kell magassarkút hordanom. Akkor én legyek “unalmas” továbbra is majd megkapja az ingert idegen nőktől, azokat szexinek találja engem meg kevésbé ? Azt mondja neki jól vagyok bárhogy, ne rakassak cicit se pedig múltkor azt mondta amikor kérdeztem hogy a nagyobb jobban tetszik neki de nekem nem kell mert jó így is.

Szóval teljesen olyan érzés hogy szexinek talál csomó dolgot amilyen én nem vagyok és ez rombolja az önbizalmam … jobban tetszik ez is meg az is, de én maradjak teljesen az ellentetük.


Most ezt próbáltuk megbeszélni de felidegeskedett és elviharzott …

Mit nem értek jól ? 25 n


2022. júl. 6. 23:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Mert van ez a kettosseg minden pasiban. Jó nő kell nekik, hires, szexi, gazdag erre izgulnak...viszont allandoan rettegnek hogy a nőt elveszi egy másik férfi tőlük ( mert sok a probalkozo, ha igy oltoznel, magad is megtapasztalnad), ezert nyomjak le a nőt " jol vagy igy, ne oltozz igy ki, ne szexizz masok elott", ne vegyel fel kivagott felsot"
2022. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De en ebből az egész szituból azt szűröm le, hogy a szemében en nem vagyok annyira szexi mint azok, hisz azokat nézegeti én meg tökre nem vagyok olyan. Persze erre dühöng hogy ez nem igaz.
2022. júl. 7. 00:39
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Éld az életet, ne bonyolítsd fölöslegesen.

A férfiak a filmsztár bombázókért bemennek a moziba, de a menyasszonyuk, barátnőjük, feleségük kell nekik.

2022. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De picit fáj látni hogy neki az jön be amilyen én nem vagyok :(( hogy nézzek túl ezen ?
2022. júl. 7. 00:47
 5/24 anonim ***** válasza:
8%
Több éve vagytok együtt... miért most derül ki? ÉN pedig nem értem a nőkben azt, miért panaszkodnak ennyit, hát ők választották a pasit! Bár a férfiaknak is ennyi válogatási mennyisége lenne a nők között, mert sorban állnának értük, nem lenne negyedennyi kérdés sem, mert mindenki azzal lenne, akivel akarna, és nem az lenne, mint most is nálatok meg még ezer kérdésben.
2022. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
En sem értem miért most derül ki… úgy éreztem szeret, mármint ki is mutatta és hajtogatta hogy jól vagyok így ahogy vagyok. Mégis akkor ezeket mire veljem? Normális dolgok tőle és nem kéne felfujjam amiért en nem olyan vagyok mint ami tetszik neki ?
2022. júl. 7. 04:59
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Hord tűsarkút arra izgul ,én is gerjedek rá sex közben is felveszi pàrom.f
2022. júl. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Hordj*
2022. júl. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Egy férfitól soha ne várd, hogy kizárólag te legyél vonzó neki. A férfiak egyszerűen nem így működnek. Ha ilyesmit vársz el egy férfitól, akkor legfeljebb annyit érsz el, hogy hazudni fog neked. Egy férfi még fülig szerelmesen is megnéz más nőket mondjuk az utcán. A testi vonzalomnak semmi köze a szeretethez. Attól, hogy női lábakat nézeget a neten, még ugyanúgy szeret téged, hidd el. Ez csak afféle ártatlan passzió a részéről.
2022. júl. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem arrol szól hogy te nem vagy szép nő hanem arrol hogy ő valoszînűleg féltékeny lenne rád ha pl elegànsabban öltöznèl.Ezért néz titokban ilyen képeket neked nem mutassa meg .Akkor nem nézne meg gondolom ha te is így öltözködnèl de kérdés hogy ő ezt hogy viselné hogy reagàlna rá .
2022. júl. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!