Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókos kérdés, valaki elmagyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókos kérdés, valaki elmagyarázná nekem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, ez az első barátom,18 éves. Csókolózni próbálkozunk,de nekem egyáltalán nem megy,főleg a nyelves. mit kéne tegyek a nyelvemmel? Ő átdugja az övét a számba, de én az enyémmel mit csináljak?
2015. ápr. 5. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami jól esik neked, és neki.
2015. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit elmagyarazni..Nincs elmelet...Ez magatol jon majd.
2015. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor átfogalmazom a kérdésemet. Nálatok a nyelves csók hogyan történik melyiketek mit csinál? És hogy csinálja?
2015. ápr. 5. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs szabaly,hogyan kell csinalni..Ugy csinaljuk,ahogy jon,,,Peldaul az en nyelvem jatszadozik az ovevel,,..ossze vissza:D:)
2015. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csináld érzésből.
2015. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú.. hát, ez nekem kicsit több, mint egy hete volt esedékes. Első fiú, első csók. Én is nagyon féltem, fogalmam nem volt, mit hogyan kell csinálni, de aztán egyszer csak úgy megtörtént... Megcsókolt, "átdugta a nyelvét a számba", és...hát, egyszerűen csak visszacsókoltam. A lényeg, hogy csinálj valamit, erre tényleg nincs elmélet. Ha nem tudod, mi a jó neked, csináld ugyanazt, amit ő, aztán majd úgyis ráérzel. :)

16/L

2015. ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!