Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt mindig?

Figyelt kérdés

Apám fuvarozó és ebben a 2napban 4hosszabb fuvarja volt. Így megkért oldjam már meg h elkísérjem h nehogy elaludjon.


Megoldottam. De így pont aznap dolgozom mikor bnőm egyik vendégének csak a templomi esküvőjére mennénk kb 1,5óra( 2 hete szólt nekem is bnom róla), így én nem tudok menni.


Erre kiakadt barátnőm h miért vállalta el apád, nem minden a pénz stb..meg h amit ő akar sose fontos stb..erre mondtam h manapság minden munkát megragad az ember,pláne ha helyette meg tudná más csinálni a fuvaroztató cégnél.

Csak azt felejti el bmom h az ilyen hozzáállással mint ami neki van, nem tudna ilyen kényelmesen élni mint ahogy.


Igyekszek neki mindenben segíteni, megoldani barátnőm dolgait vagy ha mennie kell vhová elkísérni. Így nem érzem h amit ő akar az mindig le van sz.rva..de állandóan ezzel jön ha vlmi nem jön esetleg össze ugy ahogy akarná,ami kb 10ből 2x van mondjuk évente.


Kezd elég lenni ebből a sajnáltató attitűdből és hogy mindig ez a reakció amit alaptalannak érzek.


2022. júl. 7. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk alapvetően bunkóság a már korábban leszervezett programra önkényesen rászervezni valami mást.

Apukádnak meg inkább a pihenőidőket kellene betartania mert ez így elég veszélyes...

2022. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Bunkó vagy baxy,neki ígérted meg előbb....
2022. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Menjen egyedül a barátnője templomi esküvőjére, Téged pedig mentsen ki.

Gondolkozz el afölött is, hogy meddig bírod még a hóbortjait.

2022. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azt felejti el bmom h az ilyen hozzáállással mint ami neki van, nem tudna ilyen kényelmesen élni mint ahogy"


Ez azt jelenti, hogy ti tartjátok el?

2022. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Neki ígérted előbb igen ez igaz de azért az túlzás hogy mindig neked kell igazodnod hozzá és hisztizik ha olykor olykor nem úgy van ahogy neki jó.
2022. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1es lehet, de a muszáj nagy úr..

4es nem teljesen, de például egy egy napos strandolás amire pl szüleimnel megyünk semmit nem engednek fizetni.

Vagy 3napos húsvéti wellness szinten nem engednek fizetni. Sok mindent kapunk tőlük csak úgy. Vagy mivel nincs jogsink bárhova elvisznek ingyen..stb..

2022. júl. 7. 13:45
 7/11 A kérdező kommentje:

5ös ráadásul nem is ismerem én a vendégét pl.

Ezekért a gesztusokért amit tesznek érte vagy teszek nem érzem jogosnak ezt az állandó ilyen reakciót..

2022. júl. 7. 13:48
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

#6

Igen, a muszáj nagy úr. Pl muszáj pihenni vezetés előtt.

Nincs joga másokat veszélybe sodorni.

2022. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ki mondta h nem pihent ?
2022. júl. 7. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Jaj úgy tesztek mint ha az aki 3 műszakba dolgozik pl nem veszélyeztetné másoknak az életét. Korán kel tiszta álmos vagy ha éjjeles azt meg nagyon nem lehet teljesen kipihenni. Még is a muszáj az muszáj. Vagy valamiért stresszes máshol járnak a gondolatai éppen válás alatt van vagy meghalt valakije stb stb stb. Sőt csak úgy a semmin is elbambulhat az ember és simán kész a baleset. Nem kell itt a kérdező apját szekálni hogy pihenjen. Pihen ő szerintem de amit muszáj azt muszáj azért kérte hogy menjen vele.
2022. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!