Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha volt barátom nehezen érti meg,hogy ennyi? Akar találkozni,de annak mindig az a vége,hogy ha már beszélünk és elröhögünk akkor már együtt vagyunk.

Figyelt kérdés

Igy is meg volt sértődve amikor azt hallotta vissza,hogy én azt mondtam,hogy nem vagyunk együtt. Majdnem 10 évig nem működött, nem értem minek erőlködik. Mindig a szenvedélybetegsége miatt adódott probléma és az alkohol mindig jelen volt az életében. Mások ennyi idő után már közös lakás, esküvő, vagy bármit elértek, vele meg csak a szenvedés. Még ajándékozás se volt sűrűn, mert soha nincs pénze,pedig jobban keres,mint én. Sokszor inkább én segítettem ki. Kedves ember,de ez az életmód nem illik bele az életembe. Külön élünk már, el is költöztem mashova és megint ugyb él,mint előtte, hogy mocsok van a lakásában. Wcre se mertem ráülni, mert a piálás miatt hasmenés által f.spöttyös, hányásos meg mellé van vizelve. Nagyon szeret haverozni és öccse is ott végzi dolgát, mégrosszabb,mert ő is iszik. Néha rendet rak, miattam wct takarított, de a szobája putris amióta a lakást kivették, több,mint fél éve.

Semmi kedvem még éveket erre az egészre szánni. Már annyi idős vagyok,hogy amúgy se fogok senkit találni és nem is akarok ezek után. De ha mégis lenne, miatta mulasztanám el a normális lehetőségeket, mert folyton esélyt adok és feleslegesen. Sajnálatból legyek vele? Vagy azért, mert addig zaklat,míg meg nem gondolom magam ,aztán nyugtom van? Már régóta nincs gusztusom hozzá, utálom,ha hozzám ér, ez nem tetszik neki, de mégis erőltetné az egészet.


2022. jún. 24. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Letiltod azt csókolom, nem kell itt b@szakodni
2022. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem érti, hogy vége, mert folyton visszajársz.

Letiltod mindenhol és nem beszélsz vele többet. Abból előbb utóbb leesik majd neki, hogy vége. Amíg húzod az agyát, reménnyel kecsegteted, addig persze, hogy azt hiszi van még esélye.

2022. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Nem kell kapcsolatot tartani. Főleg sajnálatból. Tiltsd le és kezdj végre új életet.
2022. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Semmi rossz nincs abban, ha szakítás után is tartják a felek a kapcsolatot, de itt, ebben az esetben ez nem működik. Kell egyfajta érzelmi intelligencia a szakítás utáni kapcsolattartáshoz is. Nála ez nincs meg.
2022. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 évig voltam együtt az exemmel. 5 év után fogta fel, hogy vége van tényleg. Szerintem reménykedett eddig, hátha mégis visszamegyek hozzá függetlenül attól, hogy nekem már 4 éve komoly kapcsolatom van. Nem akarok haverkodni, nem akarok lelkizni vele, mert már nem feladatom az ő lelkét ápolgatni. Akkor állt le, mikor mondtam neki, hogy terhes vagyok. Nincs keresnivalója az életemben egyáltalán. Ő nagyon akart kapcsolatot tartani (nyilván megvolt az oka), de én meg tartani akartam a távolságot. Mi a bánatos túrót barázkozzak vele, mikor 7 évig le se szrt, bántott és megalázott? Zárd ki az életedből, nem kell egymással bratyizni.
2022. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem is ilyen.

Sajnos tényleg csak abbol értenek egyesek, ha minden kapcsolatot megszaķitasz velük :(

Én még szeretem őt, de nem járok vele szakítottam, de amig csak szóba álltam vele, annyiszor kezdett reménykedni is.

2022. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mathus ***** válasza:

a kérdésre: "Már annyi idős vagyok,hogy amúgy se fogok senkit találni és nem is akarok ezek után."

Ezt honnan veszed? Ezután a negatív, lehúzós izé után, azért már le tudod vágni az emberekről, ha nem oké valaki. A piásságot azt nemnagyon lehet palástolni pl., meg az igénytelenséget sem. Te nem vagy alkoholista, nem vagy szétcsapva, nem dohányzol, akkor akadálya nem lehet egy új kapcsolatnak. Csak a saját emberi minőségedből ismerkedj, alább ne add, senki sem fog "meggyógyulni" attól ha vele vagy.

2022. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért játszadozol vele? Ahelyett, hogy letiltanád és nem reagálnál a kapcsolatfelvételre.
2022. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!