Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy ne hasonlít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne hasonlítgassam magam folyton a párom exéhez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bizonytalan a párkapcsolatomban, mégis állandóan az ex-barátnőt csekkolom, és folyton azon rágódom, hogy szebb/okosabb/érdekesebb/jobb-e nálam...
2010. szept. 20. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Próbáld kerülni a témát(még a saját fejedben is) :) Egy idő után remélhetőleg elmúlik. és ne kérdezgesd a barátodat,hogy a volt nője ezt vagy azt hogyan csinálta, illetve ha ő mondja magától,akkor jelentsd ki,hogy nem érdekel,most veled van.
2010. szept. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a durva, hogy a párom nem beszél a csajról és nem is gondol rá - én hülye nyomoztam le, hogy ki lehet az, kíváncsiságból. Azóta meg (elég régóta :$) tele vagyok kisebbségi komplexusokkal...
2010. szept. 20. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem érdekli? Hisz állandóan rágondol. Ezt látja ám egy figyelmes férfi. Mi lenne, ha elsőnek magadat ismernéd meg és utána mennél máshova? Vagy egyedül nem szeretsz lenni? Tipikus kezdő hiába vall a mutatványod.
2010. szept. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Nem kisebbségi komplexusokkal vagy tele, hanem ökörséggel. Az ilyenek miatt nem tisztelik a férfiak a nőket és unják/utálják meg.


Az rlső hozzászóló meg no comment, a színjátéka viszi majd csődbe (kivéve, ha valami bunkóval állt össze).

2010. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már önmagáért beszél, hogy Te vagy JELENLEG a barátnője. Valószínűleg, hogy nem lehetett "szebb okosabb jobb" nálad, mert a párod téged választott, remélhetőleg azért mert szeret téged, ha pedig szerelmes beléd, bárki lehet "szebb jobb okosabb" tőled őt biztos, hogy nem fogja érdekelni, téged meg mit zavar, hogy ezer másik lány "szebb okosabb jobb"? :))) Szóval több önbizalmat, mert te vagy a nyerő a srácnál...
2010. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig féltékenykedek rá, de én azért, mert a barátom őt jobban szerette, és őt jobban megbecsülte. :( És ez nagyon fáj. Barátnőim bíztatgatnak állandóan, hogy én jobb vagyok, mégis sírhatnékom van, ha a csaj eszembe jut... évfolyamtársam volt gimiben. Nem értem ő miben lehetett jobb. :( Szóval nem vagy egyedül...
2010. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most látom a csodás választ a fel nem tett kérdésemre (1 hozzászólás). Számomra tökéletes kapcsolatban élek, egy NEM bunkó férfival,aki imád engem és a kisfiunkat is,szóval én ezt nem tekinteném csődnek. Színjáték az,hogy nem nyivákolok állandóan,hanem belátom,hogy egyes dolgokat nem érdemes kimondani,még mielőtt párom agyára mennék vele? Gratulálok a kultúrádhoz egyébként,mindenttudó. Amiről beszéltem amúgy kb 6 éve volt, bár te annyira profi vagy,hogy minden "mellékes" információ nélkül egy elejtett mondat alapján is tökéletes képet tudsz alkotni mindenkiről,látom. Sok szerencsét az életben ezzel a hozzáállással!
2010. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!