Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném visszakapni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném visszakapni a volt barátomat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Másfél évig voltunk együtt és 4hónapja szakítottunk. Neki lett egy barátnője de végig engem keresett és elég valószínű, hogy még mindig érez valamit. Azért szakítottak barátnőjével mert kiderült, hogy még engem is keres... nem beszéltünk hetekig mert megharagudott, hogy elárultam mindent de egy idő után megint elkezdett írni, hívni. Személyesen is beszéltünk, megcsókolt. De ő b.nőmnek azt mondja nem akar összejönni velem. :S Én hogy tudnám visszahódítani? ^^
2011. nov. 5. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretet még mindig akkor csak magadat kell adnod, de ha kihűlt a kapcsolat, akkor már ha megszakadsz se gyullad be újra.
2011. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a barátnőd nemlehet hogy hazudik
2011. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
msn-en írta b.nőmnek és bemásolta... de most érdekesen alakult a helyzet mert volt egy félreértés és megharagudott és egy másik b.nőm tudott tisztázni, hogy mi is az igazság... és b.nőm is rákérdezett és neki is azt mondta, hogy nem tudja hogy szeret-e még de nem akarna velem összejönni a sok veszekedés miatt :SSS bizonyítsam be neki, hogy most más lenne a kapcsolat??
2011. nov. 8. 17:59
 4/6 anonim válasza:
Engedd el és ő is szeretvisszajön hozzád :)
2011. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már megtettem :D nem beszéltünk hetekig aztán kezdte megint az irkálást meg stb. ... de fogalmam sincs miért nem lép még mindig :S
2011. nov. 10. 16:26
 6/6 anonim válasza:
szia. ird meg neki hogy te meg szereted es szeretnel ujra vele lenni. ird meg neki hogy ha o is akkor jojjetek ossze ismet,es o mit erez irantad is meg hogy megerne-e ujbol kezdeni...kerdezzz ra.
2011. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!