Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért elégszik meg fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elégszik meg fiatalon ennyivel?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy 28 éves lánnyal. Nagyon szép, kedves, aranyos, sikeres a karrierjében. Saját lakás, autó, külföldi nyaralások. Szóval mindene megvan, egyedül komoly párkapcsolata nincs, illetve elmondása szerint nem is szeretne. Ezt már az ismerkedésünk elején el is mondta. Elmondása szerint neki nincs ideje egy párkapcsolatra, meg igazán energiája sincs rá. Többször találkoztunk már, szinte baráti a kapcsolatunk, sok minden tudok róla. Napi szinten beszélünk. A jó múltkorában felhozódott ez a kapcsolat téma, hogy neki miért nem kell komoly kapcsolat. Akkor jött a hideg zuhany számomra, hogy körülbelül 5 éve ő egy férfival akinek felesége van gyerekei vannak szexuális kapcsolatot folytat. Neki ez teljesen megfelelő, a férfi hetente többször is akár ott alszik nála, együtt vannak. Sokszor elmennek vacsorázni. Olyan is van hogy 1-1 hosszú hétvégére is elmennek. Sokszor beszélnek telefonon, üzenetben. Még sincs közöttük állítólag szerelem. Azt mondta, hogy ez neki teljesen megfelelő, mivel így nem tartozik senkinek sem magyarázattal, hogy hová megy, mit csinál, kivel van. Amit egy párkapcsolatban nem tehetne meg. Ő így érzi szabadnak magát, de mégis mindene megvan. Számomra nagyon fura hogy fiatal nőként ennyivel megelégszik, hogy ő csak valakinek a szeretője, néha- néha össze fekszenek és annyi. Nem tud vele jövőt építeni. Így már tudom, hogy én soha nem fogok kikerülni a barát zónából, én ezt megértem elfogadom. Számomra az a fura, hogy mással sem akar komoly kapcsolatot. Pedig bárkit megkaphatna, tényleg sokan csak álmodnak egy ilyen nőről.
2022. júl. 8. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Csak egy sima lelketlen mai liba, mi ezen meglepő? Mindene megvan, de közben semmije nincs.
2022. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%

Az túlzás, hogy bárkit megkaphat, hiszen "libanc" gyakorlatilag és anyagi létéből meg 5 csillagos talán.

Drága ágybetét az ilyen és csak arra "jó".


Ezt ő is tudja bizonyára, miután csak erre használták.

Majd ráncos korában, amikor a macska is kerüli, akkor kopasz fejéhez kap, de hiába...

2022. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy külön típusú nő, ez van őt így kell elfogadni.


Múltkor volt itt egy csajszi , írta hogy 3 műszak meló, kutya , nyelvvizsga , edzés , és nincs ideje kapcsolatra de csak kéne - írtam neki, hogy kell valaki aki néha megpiszkalja, erre van igénye / lehetősége, mert hát a "pörgős" élete tudod.


Szomorú hogy egy családos férfival csinálja , ennyi.

2022. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Barátság extrákkal, de mivel a férfi házas, be van biztosítva, hogy nem lesz több belőle. Rengetegen elvannak barátság extrákkal kapcsolatban. Rövid távon meg tudom érteni ezt a helyzetet, hosszú távon viszont nem látok rá magyarázatot.

Hozzá kell tennem, sosem próbáltam.

2022. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem bírom és elítélem az olyan nőket(és férfiakat is) akik házas emberekkel folytatnak viszonyt. Viszont nem hiszem, hogy meg kellene kérdőjelezni azt, hogy a csaj miért elégszik meg ennyivel. Vannak olyan emberek, akiknek nem céljuk az, hogy férjek/feleségek legyenek és a gyermek sem szerepel a tervei között. Ő ilyen személyiség, nem mással, hanem egyedül szeretne jövőt építeni. Ez szerintem teljesen elfogadható (mondom úgy, hogy én párkapcsolatban élek) viszont az, hogy házas pasival van, az már kicsit kikötéses..
2022. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
#4 ez inkább házasságrontás extrákkal, azért kell ehhez egy fokú gerinctelenség
2022. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen 6-os, egyetértek, hogy házas emberrel van, nekem sem tudja bevenni a gyomrom. Mindkét fél részéről erkölcstelennek tartom.
2022. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

7

De azért a csajra a "libanc" definíció lepontozva:DDD

2022. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem az az érték ma hogy saját lakása kocsija van, hanem hogy van-e olyan erkölcse még ebben a fertő világban hogy nem kezd mondjuk házassal, és magát se veszi annyira semmibe hogy egy házas kihasználja, és hitegeti magát hogy neki ez jó így.. lelkiismeretes ember ilyet nem csinál. Ez lenne az érték, de itt erről nem beszélhetünk.. vagy hát kinek mi az értékrendje, a kérdezőnek még így is vonzó.
2022. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Tudom, hogy egyeseknek fura lesz, de ez még csak nem is feltétlenül probléma a házasságban sem, így a férfi garantáltan nem akar elválni. Azt meg, hogy a házasoknak milyen megállapodásuk van egymással nem tudhatjuk, lehet az nyitott kapcsolat is.
2022. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!