Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akik fiatalon/e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akik fiatalon/első szerelmükkel sikeresen együttmaradtak akár házasságig is?

Figyelt kérdés

Akár veletek történt meg, akár a környezetetekben.


Kíváncsi lennék röviden a sztoritokra :) pl. Hol és hány évesen ismerkedtetek meg, mennyire volt rögös az eleje, vagy simán ment a dolog, voltak-e nagy buktatók, vagy különválások, és most hol jártok/hol járnak.


2022. ápr. 17. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A volt matektanárnőm a szalagavatóján jött össze az egyik osztálytársával. Azóta is együtt vannak. (45 évesek)
2022. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Én egy ilyen párról hallottam, de ők csak azért maradtak együtt mert a lány terhes lett.

Azóta is megy a civakodás meg a veszekedés meg a megcsalás. Most vannak 50 körül.

Nem egy jó házasság, és a két benne lévő ember egyedileg is irritáló.

2022. ápr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Mi 15 évesen jöttünk össze, ez 8 éve volt, ami persze nem olyan hosszú idő összességében, de szó sincs szakításról, tavaly nyáron vettük meg az első lakásunkat, most azt alakítgatjuk az egyetem és munka mellett. Házasságot tervezünk de csak a húszas éveinek vége felé.

A barátom egy másik lányt keresett Facebookon, de meglátott és inkább engem jelölt be, egy barátnőm, akivel egy gimibe mentek pedig bíztatta, hogy írjon rám, engem először nem érdekelt mint párkapcsolat de kb. 1 év alatt csak kialakult. 1 igazán problémás időszakunk volt, de sosem tartottunk szünetet vagy szakítottunk. Jelenleg az egyetem befejezése utáni külföldre költözésben gondolkodunk, ha itthon maradunk akkor pedig egy kertes házba szeretnénk menni a főváros agglomerációjában valahol, meg persze világot látni kicsit, ez élvez prioritást az eljegyzéssel és házassággal szemben egyelőre.

2022. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Rokonomék 18 körül jöttek össze, még óvodából ismerték egymást. Aztán kamaszként egy nagyobb haveri társaságba jártak, gondolom ott tetszettek meg egymásnak szexuálisan is.


Most 35 körül vannak. Én azt látom főleg a pénz tartja össze őket mára.

2022. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#1 Ez ilyen fogyi suli volt, hogy a matektanár is az egyik osztályba járt?
2022. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi 14/18 évesek voltunk. Tizenévesen nehéz volt, sokat veszekedtünk. Aztán vettünk egy házat, húszas éveink elején jött az első baba és összeköltöztünk. Most harmincasok vagyunk. Szerintem jobban szeretjük egymást, mint az elején.



...



Szerintem ezek az "ismerősök" meg "hallottam" történetek nem relevánsak. Emlékszem, amikor terhes lettem az első babával, a volt sógornőmék engem is szidtak, mint a bokrot, mert a sógorom nem akart családot és nagyon irigy volt rám a nő. (Ezt el is ismerte.) Még a figyelmet is sajnálta tőlem, nagyon beteges volt. Már amit visszahallottam is sok volt... Ő nyilván az ismerőseinek is így adta át a sztorit. Én is voltam "aranyásó" , meg "direkt esett teherbe" , meg "meg akarta fogni" meg "csak azért házasodnak össze" "beletette a seggét a jóba" stb... Nagyon sok ember igen mélyre tud süllyedni puszta irigységből... És mindig lesz birka, aki elhiszi, így tudni véli az "igazságot". Mindig arra adj, amit közvetlenül a pártól hallasz.

2022. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
79%
Nekem a nagyszüleim jöttek össze 13 és 15 évesen, a vonaton ismerkedtek meg egymással. Azóta is együtt vannak töretlenül és mai napig járnak randizgatni és nagyon aranyosak együtt. Most 77 és 78 évesek❤️
2022. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19 évesen ismerkedtünk meg, évfolyamtársak voltunk az egyetemen. Szinte azonnal össze is költöztünk, úgyis albérletben laktam. Most 42 évesek vagyunk és van egy 10 éves kislányunk. Eddig nem voltak buktatók.
2022. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem sajnos nem történt ilyen, de nagyon sok párt ismerek, akik fiatalon jöttek össze, és azóta is együtt vannak.
2022. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi huszonegy évesen jöttünk össze az egyetemen, a férjemnek ez volt az első kapcsolata.


Egyelőre 9 évnél tartunk. Még gyerekek nincsenek, szóval meglátjuk utána hogyan alakul. Szerintem elsősorban ő az, aki miatt együttmaradtunk, mert hihetetlen ember. Nagyon szerencsés vagyok <3

2022. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!