Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a mondat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a mondat nem vészjósló a barátomtol? "Ha még akkor együtt leszünk". Többi lent

Figyelt kérdés

Barátommal kétszer előjött tanulmányokkal, tervekkel kapcsolatos téma. O dolgozik, én még tanulok. Kérdezte mennyi idő van nekem még hátra a mesterképzésbol. Aztán mondta, hogy ha elvégeztem, és "ha majd még akkor együtt leszünk lehetne ezt meg azt" ha az tervem. (Nem mennék bele mik, de pl. külföld munka stb együtt). Kicsit meglepődtem ezen a ha még együtt leszünk mondaton

Oké nem lehet tudni előre a jövőt, hogy mi lesz. De ebben érzek ilyen vészjósló dolgot, bizonytalanságot, még ha csak ezt nem is tudatosan mondta,hanem ilyen szerencsétlen megfogalmazásban. Mind a kétszer mikor ez előjött így mondta.

Viszont utólag így úgy látom, lehet meg kellett volna kérdeznem miért így mondta, vagy nem tudom



2022. júl. 12. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk milyen a kapcsolatotok, de nekem ez magában való bizonytalanságot sugall. Tehát inkább arra gondol, hogy te dobod majd őt.


Másrészt talán tényleg csak egy szerencsétlen (= elképesztően béna) megfogalmazás azért, hogy ne tegyen nyomást rád, ne érezd hogy megtervezi a jövőd helyetted.

2022. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja vele maradsz e.

Ez nem rá vonatkozott hanem rad.


Te végzed el a képzést, te kezdesz szarnyat bontogatni ergo te vagy lelépsz majd vagy nem.

2022. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 Lemaradt, hogy beszélj vele erről, annak van csak értelme. Kb. 100% hogy nincs semmi komoly mögötte, de többet érne a kapcsolatotoknak mintha gyk-n rágódnál rajta.
2022. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Szerintem erősen függ ettől is, friss kapcsolatnál még nem érzem problémásnak, ha még nem úgy tervez veletek évekre, hogy nem fordul meg a fejében, hogy lehet addigra már nem is lesztek együtt.
2022. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Lehet ezt viccelve is mondani. Normális párok nem beparáztatják egymást hanem megnettetik. Ehhez intelligencia is kéne. Amit tudjuk az egyetemen nem adnak csak papírt.

Kérdés, hogy mit kerestek egymás mellett eltérő életszakaszban?

2022. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

pont semmit nem jelent

vagyis annyit h nem ismeri a jövőt

tudod ember tervez isten végez

:D

2022. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Úgy mondta a mondatot, hogy max ha együtt maradunk akkor menne külföldre ha az lenne majd a tervem. Azt kell tudni, hogy ő nemrég jött haza külföldről. Aztán újra csak így menne ki.


Másfél éve leszunk együtt lassan. De volt kisebb szünet úgymond, de nem sokáig tartott.

2022. júl. 12. 18:07
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát nem viccelve mondta
2022. júl. 12. 18:07
 9/15 A kérdező kommentje:
5 év van köztünk*
2022. júl. 12. 18:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Ha még azt sem tudta, hogy a képzésből mennyi idő van hátra, az egy nagyon friss kapcsolat lehet.

Nyilván nem fog örök érvényességű állításokat kijelenteni, ha arra kíváncsi, hogy majd mi lesz, ha 2 év múlva végzel, hogy képzeled most a távoli jövőt.

2022. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!