Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e visszaút abból,ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e visszaút abból,ha úgy érzed, nem érdekel már a másik ember a kapcsolatban és inkább már csak szexelnel vele,mert az viszont brutál jó vele ? Viszont emberileg túl soknak találod. Van e visszaút egymáshoz? Esetleg tapasztalat

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még olyan kapcsolatom amiben a szexet bevállalnám kapcsolat nélkül is.

Ha emberileg nem kell valaki, akkor szexre pláne nem fog kelleni.

De én nő vagyok.

2022. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs. Én is nő vagyok.

Volt hosszútávú csak szexkapcsolatom, nagyon jól működik, de az elejétől mindketten tudtuk, hogy több nem lesz. Volt kapcsolatom, ami 12 év után is brutál jó szex volt, de emiatt kár volt vele eddig húzni, úgy a felétől nem kellett volna. A szex mással is jó lesz, a mindennapokban, ha valakivel nem működik kár az időt pazarolni.

2022. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!