Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit lehet csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, segitséget szeretnék kérni, párommal nemrégen költöztünk össze, viszont a kapcsolatunk egyre jobban romlik, nem érezteti velem azt, hogy szeret stb,mindig leszar neki minden mindegy, sose sehova nem jön velem//nem utazunk el, pedig tudja, hogy életem nagy vágyát(azt hogy külföldön éljek) is lemondtam miatta, hiszen gondoltam, ha elmegyünk utazgatni világot látni(nekem ez jelenti a boldogságot) akkor kicsit jobb lesz a lelkemnek.

3éve vagyunk együtt, soha sehova nem megyünk, folyton a 4fal között kell lenni,ettől meg teljesen depressziós vagyok…

Hiába mondtam már neki,hogy nem erzem azt, hogy szeret mintha a falnak mondanám.(És neki áll feljebb,hogy azt gondolom van más neki.)

Ötletek, hogy lehetne ezen segiteni?

Negativat nem kérek,nem hiányzik még azis.



2022. júl. 15. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Megbeszélés

Kirakás, ha nem ért!

2022. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Szakítás után válgoznak csak az ilyenek. Akkor aztán megy a könyörgés meg ígéretek.

Mindegyik akkor mozdul meg mikor már az egyik feladja, lemond.

2022. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
*változnak
2022. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen más van neki, csak van, aki inkább otthonülős, és van, aki kifejezetten nem az. És ez a 2 nem igazán jön ki egymással. És ezt sem hiszem, hogy ezen lehet változtatni.
2022. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre negatívitás nélkül nem lehet reagálni!

3 év alatt nem tűnt fel, hogy teljesen más a személyiségetek? Ez nem arról szól, hogy külföldön éljetek, ő a mindennapokban is inkább begubózik, nem igényli a szórakozást, utazásokat. Nyilván felesleges gyanúsítgatni azzal, hogy más van neki, ő így képzeli az életét, hogy kettesben vagytok a 4 fal között.

Mi nem világos ezen? Nem lesz jobb attól, hogy rákényszeríted olyanra, amit ő nem akar. Nyilván működne ideig-óráig, de nem örökre.

2022. júl. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha én vagyok olyan, hogy feladom miatta az almom, szerintem ez a legkevesebb.
2022. júl. 16. 00:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os Szerinted.. Megkérdezted, hogy ő hogyan képzeli az életét, mielőtt lemondtál az álmodról, és beszélgettetek róla, hogy milyen lesz a közös élet?
2022. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 évig ilyen volt, akkor valószínűleg nem fog már változni.
2022. júl. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak egyet lehet csinálni: szakítani.

Vagy te leszel boldogtalan, mert otthon ültök, vagy ő, amiért ráerőlteted, hogy utazgasson.

Te külföldön akarsz élni, ő ki se akar mozdulni.

Valószínűleg a szeretetnyelvetek is különböző, ezért nem érzed, hogy szeret.

Ennek így nincs jövője.

2022. júl. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Kár ezen tovább gondolkozni.
2022. júl. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!