Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? A saját anyám feszültséget generál köztem és a párom között..

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt.. Lassan 2 éve fennáll az a probléma, hogy anyam mindig a párom pártját fogja.. Ez olyan szintre fajult hogy ma,mikor nálunk járt látogatóban, azért nekiállt kiabálni velem (anyam), mert saját magamnak előbb mertem kávét főzni mint a férfinek és amég elmentem a hűtőhöz tejért a srác főzött magának egyet.. Folyamatosan azzal jön hogy a párom kiszolgál engem és hogy szégyellhetném magam amiért egy férfi főz rám .. Közben meg a valóság az, hogy számukra közös program az esti főzőcske munka után ..

Anyám szarkeverése (már bocsanat a kifejezésért) mindig elnyúló feszültséget generál , a mai után pl bármennyire nyugodt természet vagyok sírva kiabaltam a párommal hogy : “ Látod hogyha én próbálom leállítani nem hagyja abba a veszekedést…miért vagy férfiatlan?.. Neked kéne engem megvédeni ha már egyszer szeretsz engem”


Ti mit tennétek, mint mondanátok egy ilyen anyának? Haragudnátok a párotokra amiért nem véd meg?



2022. júl. 16. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem ő pattog akkor neki kávét fozni?

Anyudnak nincs pasija akit ajnározzon a párod helyett?

2022. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért a párodat cseszteted ezek után? Te és az anyád között van a probléma
2022. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 25 éve házasok apámmal és őt is hozzászoktatta ahhoz hogy mindent megcsinal neki..



#2 Csesztetni egyáltalán nem csesztetem őt érte. Ez inkább kérés….pontosan tudom, hogyha a párom szólna neki,hogy ez nem az ő dolga és ketten vagyunk ebben a párkapcsolatban, akkor anyám egy idő után leszállna a magas lóról..Én is megtenném ezt a páromért mert szeretem..Érte bárkivel képes lennék konfrontálódni, hogy megvédjem.. És kicsit fáj hogy nem ezt kapom vissza

2022. júl. 16. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Itt te vagy az egyetlen, aki gerjeszted kettőtök között a feszültséget!

Mondd meg anyádnak, hogy ti egyenrangúak vagytok a kapcsolatban, és nem kell, hogy megmondja, hogyan kellene csinálni, nektek így jó. Nem értem, hogy a saját anyáddal szemben miért másnak kell megvédeni! Egy ilyen kiabálás után simán megmondanám neki, hogy most fejezze be, különben nem látom szívesen.

2022. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy olyan mintha a falnak beszélnèk😂😂 jön és mondja mondja mondja
2022. júl. 16. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Anyád azt hiszi, hogy az egyetlen helyes módszer, amit ő csinál. Körbeugrálja apádat. Most azt hiszi, hogy elrontotta a nevelésed.

A párodnak valóban melletted kellene kiállnia, de nem teszi. Lehet, hogy ő is azt gondolja, hogy jó buli lenne, ha kiszolgálod.

Akkor beszélj vele, mikor anyád nincs ott. Mondd el, hogy te szereted, és nem azért nem ugrálod körbe. De egy ilyen házasságban élnek a szüleid, és ez nem követendő példa neked. Szeretnéd, ha ő melléd állna, mert csak olaj a tűzre, hogy hallgat. Anyád ezért hiszi azt, hogy igazat ad neki.

Egy ilyen kapcsolatban a nő többnyire nem kap tiszteletet, nem becsülik meg a munkáját. Cserébe dupla annyit dolgozik, és korán lerobban. Ha a szüleid is így élnek, ezt mind elmondhatod érvként.

A következő lépés, hogy anyád nem hívod át. Te meg egyedül mész hozzájuk, pár percre. Ha a férjed vagy anyád ezt nehezményezi, megmondod, hogy csak a vitát akarod elkerülni. Ők ketten találkozzanak bátran, de nélküled, kettesben. Senki céltáblája nem leszel.

2022. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem nyilván az egész sztorit, de szerintem ez kicsit túl van reagálva. Megmondanám anyámnak, hogy ha már külön éltek, úgy intézitek a dolgaitokat ahogy nektek kényelmes. Ne szóljon bele. Szard le.

Komolyan, egy kávéfőzés.. mondd meg hogy ti mások vagytok. Ennyi.

2022. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy felcsesz, én extrémen érzékeny vagyok minden ilyen jellegű beszólásra, és gyorsan felkapom a vizet. Ugyanakkor nem várnám el, hogy a saját anyámmal szemben a páromnak kelljen fellépnie egy ilyen szituációban. Ha a saját anyja tolná ezt a baromságot, akkor elvárnám tőle, hogy nem csak üljön és lessen, mint a sülthal. Én mondjuk tuti megmondanám anyámnak, hogy én nem rabszolgának vagyok tartva a kapcsolatban, hanem egyenrangú felek vagyunk, és ha annyira zavarja a szituáció, akkor egészen nyugodtan megfőzheti ő is a kávét a páromnak
2022. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!