Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez vajon csak egy hullámvölgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon csak egy hullámvölgy, és vissza lehet hozni még, vagy szakítás lesz a vége?

Figyelt kérdés

1.5 éve vagyunk együtt, az utóbbi két hétben rengeteget veszekedtünk a barátommal. Apróságok, de összeveszünk rajtuk.. bevallom, mostanában a legtöbb konfliktus miattam van, mert zavartak bizonyos dolgok, és ezek miatt szóltam, ő meg már unja, hogy folyamatosan "csesztetem".

Többször előfordult rövid időközön belül az is, hogy nem volt igazam. (Eleinte persze meg voltam győződve róla, hogy ő a szemét, aztán miután jó nagy balhé volt, és idegesen elmondta az ő nézőpontját, persze már másképp láttam). Azt is mondta már párszor ilyen helyzetben, hogy inkább hagyjuk egymást, meg ezt az egészet (illetve nem vagyok rá büszke, de én is mondtam neki), de végül még sosem szakítottunk.

Nem érzem így jól magam, én nem akarok veszekedni. Vele akarok maradni, de félek, hogy így szakítás lesz a vége. Nem tudom, mi történt... előzmény, hogy pár hónapja lecsökkent köztünk a szexualitás, ezért szóltam neki, meg is tudtuk beszélni, és úgy tűnt, rendbe jöttek köztünk a dolgok. Viszont most megint ez van.

Mit tudok tenni, hogy rendbe jöjjenek a dolgok?


2022. júl. 17. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

El fog menekülni, ha ez tovább folytatódik. Lehet, hogy neked az ilyesmi egy átlagos helyzet, de egy férfinak ez folyamatos konfrontálás, és azt üzeni, hogy a nő elégedetlen. Ne csodálkozz, ha más sem fog működni.


Úgy lásd ezeket a konfliktusokat, hogy most bármelyik lehet utolsó csepp. Ha ragaszkodsz hozzá, akkor állj le a hisztivel (bocsánat), és nyugodt körülmények között beszélgessetek. Igyekezz, hogy ne támadásnak vegye, add ezt tudtára, mert eleve annak fogja venni, de közben lássa azt, hogy benned mi zajlik, hogy megértse.


Ismerjétek meg jobban egymást, mert ha akartok közös jövőt, akkor kíváncsiak vagytok rá, hogy mi miatt megy félre a kommunikáció, és akkor meg akarjátok ezt oldani.

2022. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyedül sehogy.

"pár hónapja lecsökkent köztünk a szexualitás" - vajon miért?

"meg voltam győződve róla, hogy ő a szemét" - nem tetszik, amit csinál, balhék, vádolod

2022. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kevés szex miatt megy a balhé, vagy a balhé miatt lett kevés a szex?
2022. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat. Vissza fogom fogni magam, én sem szeretnék hisztizni. Most inkább a balhé miatt kevés a szex :( A korábbi problémánál fordítva volt, de az helyre is jött.
2022. júl. 17. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
De most akkor min megy a balhé pontosan?
2022. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!