Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy szakítás utáni folyamatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakítás utáni folyamatban normálisak a hullámvölgyek?

Figyelt kérdés

Nekem első szakításom. Borzalmasan indult, depressziós voltam kb, majd sikerült úgy éreznem, hogy elfelejtettem. Aztán jön egy időszak és ismét hiányzik, utána megint jól vagyok... És fél éve így megy.


Aztán belegondoltam, hogy az exem is ilyen 3 hetente kb nulla ürüggyel megkeres, mintha csak az lenne a célja hogy valahogy beszéljünk akár egy mondatot is. Ha éppen a jó hullámvölgyemben vagyok lepattintom, de a rosszban meg nagyon visszahúz. És most jöttem rá, hogy lehet ő is ilyen hullámzó szakaszokon megy át.

Annak ellenére, hogy ő szakított... Pedig én még szerettem... 7 évig voltunk együtt...


Ez így van mindenkinél? Ezért lehet nála is, hogy néha ok nélkül felhív?

(OFF: az is nagyon rossz mikor random vele álmodok, és olyan érzésekkel kelek föl, hogy jobban beleszerettem mint azelőtt... Nagyon rossz átélni egy szakítást, soha nem gondoltam volna...)


2021. máj. 16. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 7 év. Nálam is ez volt. Ő keresett csak, én őt nem. Pedig le is tiltottam mindenhol, de megoldotta. És még új párja is volt már szakítás után egyből, szóval no komment. Én is borzalmasan voltam. 2 hónapja végre nem keres sehol. Az első hónap még szar volt. Vártam, hogy hátha még keres. Mostmár egész jól vagyok. Remélem, nem bukkan fel megint a semmiből majd. 😅
2021. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj, az lemaradt, hogy én is fél évnél járok. És arra akartam célozni, hogy szakíts meg vele minden kommunikációt, aztán hidd el, könnyebb lesz. Ha kell, te is tiltsd le mindenhol. A lepattintás nem elég. Ignoralni kell teljesen, sajnos ilyen esetben ez az egyetlen járható út. A saját érdekedben. Nekem is napi szinten még a fejemben van, de már nem fáj. Viszont ha ismét felkeresne, megint felkavarna.
2021. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapból is természetesek a hullámvölgyek. Mármint akkor, ha nem beszéltek. Én például nagyon sokszor álmodtam exemről az első 1-2 hónapban, de ezek többnyire nyomasztó álmok voltak, például újra összejöttünk, ő parancsolgatott nekem, én pedig menekültem volna.


Azzal, hogy folyamatosan rád ír, csak még inkább visszaránt.

2021. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 évig voltam együtt az exemmel. 2 hónapig küzdöttem egy 3. Féllel, aztán nagy vita és lezártam végleg. Ő össze is jött a másikkal. 3 héttel később talált meg hogy mennyire szeret és hiányzik neki minden, a másik nem tud vele úgy bánni ahogy én. Idő közben nekem is lett valakim. Szoval engem nagyon felkavart a dolog, mivel még azért a szép emlékek nekem is hiányoznak. De már nem tudnék rá úgy nézni sohasem. Próbáld meg ignorálni teljesen, ha lehet kerüld el.
2021. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!