Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelnétek ezt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek ezt a helyzetet?50 éves pasi vagyok.A volt párommal egy hónapja szakítottunk.Igazából én.Én szerettem nagyon és azt akartam hogy költözzön hozzám,házasodjunk össze 3 év kapcsolat után.Nem volt hajlandó elköteleződni.

Figyelt kérdés
10 évvel fiatalabb nálam.Kerek perec megmondta,hogy nem tud hozzám jönni feleségül.Így szakítottunk,mert nem láttam értelmét.Hiába mondta,hogy szeret.Hetente összesen talán 36 órát voltunk együtt,amiből a fele alvás.A szex se igazán működött,nem volt benne szenvedély se,és pl.nem szerette az orált se kapni,se adni.Most eltelt 1 hónap.Nekem alakulóban van egy kapcsolatom,még 1-szer találkoztunk,de forr a levegő köztünk.A volt párom irkál üzeneteket állandóan,hogy mennyire hiányzom.Most a Balatonon volt a hétvégén a lányával és a lánya barátjával.Jól szórakoztak,mindenfelé voltak kirándulni.Azt írta,hogy szörnyen egyedül érezte magát,nagyon hiányzom neki.Szerintem vissza akar jönni,de továbbra is csak a "barátság extrákkal" kapcsolat lenne szerintem,ami nekem nem jó.Hogy kezelnétek ezt?Hiszen én magamban szenvedtem miatta,de most hogy más jött be a képbe,úgy érzem,hogy le tudtam zárni.
2022. júl. 18. 15:08
A kérdező szavazást indított:
Menjen a francba mostmár
Adnék egy utolsó esélyt neki
Ha eddig nem volt hajlandó semmire,akkor azután se fog,menjen
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad a régi jelöltet, ne nézzen rángatható bábunak!
2022. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt a múltkori kérdésed.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Kaptál akkor is egy csomó választ.

Neked kellene határozottan eldönteni, hogy mit akarsz. A régi párod nem fog változni, csak biztos a fülébe jutott, hogy alakulóban van egy új kapcsolatod. Ezért rájött a birtoklási vágy. Ha szeretne, akkor veled lenne, de az előző kérdésedben leírtad, hogy nem akar veled összeköltözni.

Szerintem keress magad mellé valami normális nőt, és próbálj meg kikeveredni ebből a se veled, se nélküled kapcsolatból.

Állj a sarkadra, elvégre te vagy a férfi! :)

2022. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mit akarsz ezen "kezelni"? Megmondtad neki, hogy komoly kapcsolatra vágysz, amit ő nem hajlandó megadni.
2022. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megirnàm hogy mit nem ért azon hogy vége?
2022. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Azert mert 40 eves no nem akar apoloja lenni egy idos pasinak, fozni, hazicseledkedni ra, pedig tudja ez varna ra az osszekoltozessel es
2022. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Amugy az uj no se fogja ezt csinalni. Most olvastam hogy a 40 feletti nok mar nem koltoznek ossze senkivel. Kiveve ha egyenrangu kapcsolat, azert egy 40 eves no egy 40 eves pasival hamarabb elkotelezodik es alapit uj csaladot. Te csak kompromisszum vagy neki, mert a koeabeli pasinak nem kell igy egy 50 evessel kellett megalkudnia.
2022. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy 40 éves nő simán talál szexkapcsolatra 30 éves fèrfit is, valamit csak érez a kérdező iránt, ha mégis ő kell neki.
2022. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Nőkènt 40 évesen egy 40 éves pasi is hatalmas kompromisszum, csak mondom.
2022. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2/8 Elolvastam,kísértetiesen hasonló a történet valóban.Ezek szerint nem csak én jártam így.Az én volt párom ebben a városban lakik.Eladta a régi lakását itt,azt hittem,hogy azért hogy hozzám költözzön.Ez volt fél éve.De nem.Vett egy másikat ebben a városban.
2022. júl. 19. 08:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Te férfi létedre rendesnek tűnsz! Ez ritka manapság, mint a fehér holló. Teljesen normális vagy.
2022. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!