Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet szakító ok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hosszúideje együtt a párommal csak 5 hónapja.


Elkezdtem még korábban egy biztosításos tanfolyamot a levelezős foszk mellett, és már 6x megbuktam azon a vizsgán.


A párom azt mondta, hogy hagyjam ott mert egyszerűen nem hozzám való ha ennyiszer megbukok rajta, ezzel kvázi lehülyézett engem.


De ez csak az egyik dolog, a másik, hogy nem is szokott segíteni az egyetemi vizsgáimon (online vannak), mert azt mondja, ha egyedül nem tudod itthonról még puskával sem megírni, akkor ez a szak szintén nem való hozzád.


Hála annak, hogy nem segített, 2 tantárgyamból is megbuktam.


Vagy szerintetek azért hátráltatott mert nem akarja, hogy rajta kívül nekem is legyen diplomám? Igaz neki mesterdiplomája van.


Mindenesetre szerintem a létező összes eszközzel támogatnia kéne a továbbtanulási szándékaimat, az helyett, hogy lelombozna, és még a vizsgákon se segítsen puskázni, ti mit gondoltok?


2022. júl. 18. 16:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez most trollkodás?
2022. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem
2022. júl. 18. 16:09
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Te hülye vagy!

🤣🤣🤣🤣🤣

2022. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne a vizsgáidon segítenie? Ezt nem értem.
2022. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen indokkal lehet szakítani, még ha az hülyeség is. A te felelősséged, hogy tanulj, nem az ő dolga és puskázni se kell segítenie.

Amúgy szerintem is kamu, egyrészt mert el van túlozva, másrészt meg ha ismernéd az egyetemi szabályzatot, akkor tudnád, hogy ha 6-szor megbuksz ugyanabból, akkor már kirúgtak volna.

2022. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a barátod degradálja a szellemi képességeidet az nem jó természetesen.

De azért valljuk be ha valaki ugyanabból hatszor megbukik azt a legnagyobb jóindulattal sem lehet egy agytrösztnek nevezni vagy szimplán tényleg nem neki való.

Miért kéne segítenie bárkinek is a te vizsgáidon?

Ha lediplomázol és elhelyezkedsz egy munkahelyen akkor majd hívod a pasidat telefonon ha nem megy valami?

A te bukásod nem a pasid felelőssége hanem a tiedé. Nem azért buktál meg, mert ő nem segített hanem azért, mert nem készültél fel még annyira sem, hogy egy nyomorult kettest összehozz. Sőt, tovább megyek. Még puskával sem sikerült. Van még kérdés?

2022. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Te most tényleg ilyen hülye vagy. Ha magadtól egy fokszot sem vagy képes megcsinálni, tényleg hagyd ott, mert vagy ennyire buta vagy, vagy semmit nem teszel érte. A párod csak próbál rávilágítani arra, hogy kezdj valami értelmeset magaddal, mert ennek semmi értelme. Nem a párod feladata, hogy csaljon veled. Ha online sem vagy képes megcsinálni, akkor veled van a baj
2022. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért szakithat veled hogy elvárod, hogy súgjon. 🙋‍♀️
2022. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

5-ös, a biztosítási vizsgán bukott el ennyiszer.


Nagyon jó tested lehet és/vagy nagyon jó vagy ágyban, hogy megtűr maga mellett.

2022. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgának nem aza lényege, hogy kiderüljön tényleg van e tudásod?

Ebben megértem, hogy nem akart segiteni.

A másikból meg ha 6x megbuktàl akkor tényleg be kell látni, hogy az nagyon nem megy neked. Szerintem azért haragszol a parodra mert tudod, hogy igaza van, és az igazság fáj.

2022. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!