Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok szerintetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok szerintetek ha ellentétes támogatást nyújt a párom?

Figyelt kérdés

Mindig is sokat dolgozott, kemény munka forever típus, mindig tudja amit akar. Én meg nem ilyen vagyok, beérem kevesebb, lazább munkával is, és nem is tudom igazán mi szeretnék lenni, csak úgy sodródom, egyszer ez a munkám, máskor az.

Ez neki szemet szúrt vagy nem is tudom, de beszólt rá. Engem is zavar, de nem mindenki úgy születik, hogy mindent tud. Nagyon rosszul esett, hogy nem érzelmileg támogat, hogy ne aggódj majd megtalálod az utad stb., hanem inkább agresszíven "már ideje lenne eldöntened" és hasonlók.

Én most végeztem egyetemen, ő már több éve dolgozik.

Ezt leszámítva minden passzol.


2022. jan. 3. 11:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem segít beajánlani valahova, ami tetszik is neked, hogy ahelyett, hogy lehúzó stílusba pöfög.
2022. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Igaza van. Diplomával a kezedben, gondolom 25 év körül, azért csak kéne valami fix meló és cél.
2022. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

A pasik agya sokkallta penz-, üzletcentrikusabb es racionálisabbak is


Ezt a gobdolkodásmódot megesik hogy elvárják a párjuktol is.


Exem is ilyen volt. Állandoan hajtott hogy találjak jol fizeto melot, építsek karriert.(neki m3nt is, nekem nehezebben)

De zsarolt is szakítással is ha ez nincs meg.

Aztán olyan karriert építettem, hogy többet kerestem mint ő. Lesápast az irígységtol amikor felvettek, ahelyett, hogy velem örült volna, lehúzott, hogy biztos csak mákom volt és stb.


Ettől függetlenüp mégis kidobott..

2022. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Na fene.
2022. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Miert a lepont? Csak leirtam hogy kérdezo esete nem egyedi.
2022. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Végül is van egy egyetemi diplomád. AZ egyértelmű, hogy azt a végzettségedet akarod hasznosítani?

Mit jelent az, hogy egyszer ez a munkád, másszor az? Többször is állást változtattál az elmúlt fél évben? Magad mondtál fel, vagy mindenhonnan elküldtek? Ha te mondtál fel, miért mondtál fel?


Kicsit részletezni kéne, mit jelent ez a mondat: "nem is tudom igazán mi szeretnék lenni, csak úgy sodródom, egyszer ez a munkám, máskor az".

Mert ebből kijöhet az is, hogy egy lusta, tehetetlen ember vagy, akire nem érdemes várni, hogy megtalálja, mit szeretne. De lehet az is, hogy a szakmai célod egyértelmű, csak döcögősen indul a pályád és időnként kétségeid vannak, merre tovább.

2022. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem egészen, pont, hogy másban szeretnék elhelyezkedni mint ami az eredeti cél volt. Az egyetem alatt csak diákmunkákat vállaltam be, természetesen akkor még volt, hogy hosszabb nyaralás miatt momdtam fel, volt, hogy a vizsgaidőszak miatt, ezért egyik sem volt mérvadó.
2022. jan. 3. 12:16
 8/22 anonim ***** válasza:
1-es vagyok ha ennyire beleszól akkor ajánljon be egy olyan helyre amit keresel is. Jöhet a lepontozas.
2022. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

8

Az ilyenek általában azzal jönnek hogy nekik sem segített senki..

2022. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Túlreagálom szerintetek?
2022. jan. 3. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!