Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bele lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele lehet egy emberbe úgy szeretni, hogy hónapokon keresztül leveleztek, beszélgettek telefonon, de sosem találkoztok? Lehetséges egy napon, hogy találkozunk?

Figyelt kérdés
A fiú 22 én 16, tudom, most naív hülye csajnak tartotok, de valóban kíváncsi vagyok a mások ötleteire, véleményére..Lécci ne írjatok bunkó válaszokat, ha valamit nem értetek akkor kifejtem bővebben.:)Előre is köszönöm a gondolatokat.:)
2010. szept. 21. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha beleszeretsz a stílusába, akkor miért ne? Velem is ez a helyzet. Telefonálgatunk, SMS, MSN, de még randi nem volt, és hiányzunk egymásnak.
2010. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mondok egy véleményt, remélem nem bántalak meg.


Évekkel ezelőtt én is próbáltam a társkeresést, online. Nem jött össze. Rájöttem valamit. A dolog az volt, amire rájöttem, hogy amibe bele szeret az ember, az a másik hangja, kinézete(külseje), illata haja, és minden egyes porcikája, ha lehet így fogalmazni. És épp ezért nem működik a társkeresés online, szerintem.

2010. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szerelem ennél azért több, ez nyilván egy vonzalom, amit érzel, de a szerelem ennél összetettebb.
2010. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Bele lehet szeretni. De a szerelem más kérdés. Van egy fiú akivel folyamatosan tartom a kapcsolatot. MSN, SMS, telefon, képcsere. Nagyon-nagyon kedvelem, szeretem. Ő is bevallotta nekem. Szívesen járnék vele, már foglalkoztatott minket ez a kérdés, de sajnos messze lakunk egymástól. Úgy pedig egy kapcsolat sem működik ha nem látod, nem érintheted meg. Próbáljatok összehozni minél több találkát! :)
2010. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én pl iszonyú szerencsésnek mondhatom magamat. Felmentem egyszer poénból chatre és ott ismertem meg. 4 hónapig nem találkoztunk különböző okok miatt, de most lesz 11 hónapja, h boldogok vagyunk együtt és mind a ketten úgy gondoljuk, h egymással akarjuk leélni az életünket.:) 20/F Ő: 25/L
2010. szept. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!