Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem találkozunk, mert 200...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem találkozunk, mert 200 km-re lakunk egymástól, de neten meg webcam sexelünk ez normális?

Figyelt kérdés

Még mindig vonzódunk egymás iránt. Neki sincs, meg nekem sincs senkije sem, de mindketten tudjuk, hogy a nagy távolság miatt nem kivitelezhető a dolog, az sem megoldható, hogy összeköltözzünk az anyagiak miatt, én mégis reménykedem még abban, hogy összeköltözünk egyszer, mert ő is olyanokkal jön, hogy nem tudja elképzelni mással az életét, csak velem, meg hogy neki nem kell más, mert az már nem lenne ugyanolyan mint velem. Azt mondja, hogy még mindig nagyon szeret és képtelen elengedni, meg hogy régen a háborúban a nők éveket vártak a férfira, és hogy ne adjam fel, de nekem már kezd terhes lenni ez az egész.

Már próbáltam, hogy nem beszélek vele, de 1-2 hét után feladtam, mert senki nincs, aki igazán megértene, csak ő.


Mondjuk az hozzátartozik, hogy én voltam az első barátnője. Két éve ismerjük egymást. 24 éves.


2011. okt. 31. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden megoldható! Ha igazán akartatok vagyis akart volna, akkor a szülőknél költöztetek volna össze, ha közösen nem is tudtok egyenlőre kivenni egy lakást.

A távkapcsolat szóba sem került? Pl. ha nem is költöztök össze, de hétvégente látogatjátok egymást?

Én azt mondom neked, hogy engedd el te! Ez nem megoldás, hogy hülyít 200 km-ről! Te pedig elalélsz a szerelmes szavaitól, közben pedig ki tudja mit csinál otthon...

2011. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy annyira rosszul állunk anyagilag mindketten, hitelek, stb, hogy egyszerűen egy fillért plusz pénzünk sincsen, inkább mínuszban vagyunk így is.


Próbáltuk az összeköltözést, de 2 és fél hét után kiderült, hogy egyszerűen éhen döglök, ha ott maradok náluk, mert annyira sz@rul állnak.


Így az sem megoldható, hogy elutazzunk egymáshoz, mert nincs miből, mivel kajára is alig telik.


Így marad az internet, és tudom, hogy ez sem megoldás, és el kéne, hogy engedjem, de így nem tudom, amikor ilyenekkel jön, hogy ha igazán szeretném várnék rá, stb.

2011. okt. 31. 15:21
 3/4 A kérdező kommentje:
*fillér
2011. okt. 31. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
"...amikor ilyenekkel jön, hogy ha igazán szeretném várnék rá, stb." Ha igazán szeretne, nem mondana ilyeneket, hanem a javadat akarná, azt hogy ne szenvedj, ezért nem zsarolna érzelmileg. Szerintem keress valaki mást, és lehetőleg ne interneten. Nekem sok netes kapcsolatom volt, de nem voltak működőképesek. (Több okból sem, az egyik a távolság, rengeteg pénzt öltem utazásokba is.) A mostani barátom ugyanabban a városban született (és él), amelyikben én, vannak közös ismerőseink, rendszeresen tudunk találkozni, s bár mindketten ingázunk (de ugyanabba a városba), a problémáink is hasonlóak, amiket együtt próbálunk megoldani. Sokkal kényelmesebb, mint egy távkapcsolat, bár nem költöztünk össze, hisz csak 1,5 éve vagyunk együtt. Az pedig, hogy webcam szexeltek, szerintem azért nem jó, mert bármikor felteheti 1-2 produkciódat az internetre, ha megsérted valamivel. Szóval én nem javaslom e kapcsolat fenntartását. 24/N
2011. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!