Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elítéli a szépészeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elítéli a szépészeti beavatkozásokat, van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném először is tisztázni, hogy számomra nagyon fontos a külsőm, viszont mindig a természetes szépségre törekszem, ezáltal a mű dolgok kicsit sem tetszenek, pl felfújt kacsaszáj, műmellek, műköröm, műszempilla stb stb. Sokan mondják, mind barátok, mind ismeretlenek, hogy egy természetes szépség vagyok (nem egoizmus, én nem így láttam anno), barátom szintén így gondolja, viszont én még mindig nem vagyok 100%-osan megelégedve a kinézetemmel. Lehet felszínes dolognak tűnik, de ez van, 10/10-es nő szeretnék lenni, főleg hogy a pénz is megvan hozzá. Pár éve megcsináltattam a fogaimat, azóta hófehérek, tényleg gyönyörűen néznek ki, kb mint egy hollywoodi sztárnak, de már ez se tetszett a mostani páromnak, mert szerinte hülyeség, és hogy “milyen sokba került”. Kezdjük ott, hogy nem az ő pénze, egy fillért nem adott bele, én kerestem meg a rávalót. Aztán nemrégiben volt egy állvonal kontúrozásom, amitől kicsit szögletesebb/csontosabb lett az arcom. Szerintem nagyon szép eredményt értünk el, de ezt is leszólta, szintén az ára miatt, meg mert szerinte annyit nem adott hozzá a kinézetemhez, mint amennyibe került. Ilyeneket mond, hogy teljesen felesleges volt, enélkül is jól néztem ki, és hogy hülye vagyok, mert erre elköltöttem egy csomó pénzt. Az viszont már kicsit sem érdekli, hogy számomra fontos volt, mert nem voltam megelégedve az arcom kinézetével. Igen, a beavatkozás óta sokkal több az önbizalmam, mert mindig is ilyen formájú arcot szerettem volna, és én így érzem jól magam, ami nekem minden pénzt megért. Annyira idegesít már ez a hozzáállás, mert bezzeg ő fesztiválokra, meg bulikra elkölthet rengeteg pénzt, de ha én szépülni szeretnék, akkor kapom az ívet rendesen. Páromról azt kell tudni, hogy ő kb teljes mértékben lekakilja, hogy hogy néz ki. Nem túl jó pasi; fogai sárgák, csálék, nincs kigyúrva, az arca semmi extra, kb mindenki meglepődik, amikor meglátják mellettem. Ilyeneket mondtak neki közös ismerősök, hogy ő a világ legszerencsésebb pasija.. na vajon miért? A vak is látja, hogy nem pont ugyanaz a szintünk. Ez, hogy nem néz ki jól egy dolog, mert nem is a külseje fogott meg, viszont minek szól be, ha én fullosan szeretnék kinézni? Ez fáj neki, most komolyan!? Nem hogy örülne neki, ráadásul más férfi a 2 kezét összetenné, ha a barátnője ennyit adna magára. Mivel neki nem fontos a kinézete és egy fillért nem költene rá, ezért elvárja, hogy én is leragadjak annál, amim van. Hát kössz, de nem. Sokkal inkább költök a külsőmre, minthogy elmenjek egy 50. fesztiválra. Teljesen más az értékrendünk ezen a téren, pedig egyébként jól kijövünk egymással, kb minden másban egyezik a véleményünk, de a szépészeti beavatkozások egy elég nagy kivételt képeznek.

Van ennek így értelme? Lassan 5 éve vagyunk együtt, de bevallom rohadtul idegesít már az ehhez való hozzáállása, főleg, hogy tervezek más szépészeti beavatkozást is még a jövőben. Más férfi is így gondolkodik?

23-24 évesek vagyunk.



2022. júl. 19. 01:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%
Hmm, a Szépség és a Szörnyeteg
2022. júl. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Szánalmasak vagytok mindketten. Már, ha nem kamu a mese.
2022. júl. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

#1 hát kb.

#2 én miért lennék szánalmas? Mert ki szeretném hozni magamból a maximumot? Oké, akkor vállalom, hogy szánalmas vagyok.

2022. júl. 19. 01:16
 4/41 anonim ***** válasza:
87%
Ez kamu 100%
2022. júl. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
#4 igen, persze minden kamu, ami nektek elérhetetlen.🥱 nyugtasd csak ezzel magad, meghagylak ebben a hitben.
2022. júl. 19. 01:20
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

"Van ennek így értelme?"


Nincs, sajnos csak egymás idejét pocsékoljátok. Intsetek egymásnak kulturáltan búcsút, és keressetek olyat, akivel jobban összepasszoltok (értsd: nincsenek konfliktusforrások).

2022. júl. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
92%
Ha ilyen fiatalon csinaltattál arckontrúrt, akkor tokás voltál?
2022. júl. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem maradjon továbbra is a legszerencsesebb fickó a földön és szakíts vele, igy meg is volt neki a világ legszebb nője de nem farasztja tovább
2022. júl. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

#6 köszönöm a normális választ.

#7 nem voltam tokás, szimplán csak full ovális alakú volt az arcom, ami nekem nem tetszett.

2022. júl. 19. 01:23
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég!

Bocs, de nekem ez így hangzik:

"a fő életcélom, hogy mindenkinél jobb legyek - külsőben. Nem szeretem a mű dolgokat, csak egy komplett másik természetes arcot szeretnék készíttetni magamnak. A pasim egy köpet, undorító. És még ő szólogat be."


Egyrészt: az ilyen, egyébként jó külsővel való örök elégedetlenség, és emberfeletti tökéletességre ("10/10-es", "fullos") való törekvés nekem fejben lévő defektre utal. Torz önkép, önértékelési zavar vagy a fene tudja micsoda. Nem csodálkozom rajta, hogy ferde szemmel nézi a pasid. A fesztiválokat is túl lehet tolni, oké, meg eleve nem is mindenki szereti, amúgy én sem, szóval ezt értem. Viszont ha a pasit olyan ronda és idegesítő pondrónak látod, mint ahogy írsz róla, akkor minek vagy vele? Úgy írsz, mintha arra panaszkodnál, mennyire a "szinted alá mentél" azzal, hogy vele vagy, és ő még csak nem is hálás az áldozatodért.


Szakítsatok, keressetek magatokhoz illő csodabogarakat.

2022. júl. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!