Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jeleknek lehet hinni, ha azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jeleknek lehet hinni, ha azok maguktól jönnek és minden az exemre emlékeztet?

Figyelt kérdés
Sziasztok..fura dolgok történek velem... Szakitott velem a barátnőm de olyan dolgokat tapasztalok amik rá emlékeztetnek... Látok olyan dolgokat amiket eddig még nem láttam,megismerkedtem egy lánnyal ugy hivjak mint őt...akkor született mint az exem...és minden rá emlékeztet.... Valaki segíthetne,mert kezdek kétségbe esni...A sors vetiti elém a képeket..és valhogy azt akarja hogy ne felejtsem el őt...
2010. szept. 21. 20:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ne álljak ellen az érzéseimnek és akkor valójában mit is csináljak???
2010. szept. 22. 18:40
 12/13 anonim ***** válasza:
még mindig az exed szereted. nincs ezen túl sok gondolkodnivaló. miért szakított veled?
2010. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is előfordult sokszor, amikor szerelmes voltam valakibe. Lehet, hogy nem is voltunk igazából együtt vagy már éppen szakítottunk. Ez azért van - legalábbis a saját tapasztalatom szerint -, mert még fontos neked az illető, és rá vannak kihegyezve az érzékeid. Elmegy melletted 50 kiskutya, de te azt fogod észrevenni, amilyen a barátnődé volt, mert ahhoz kötnek érzelmek, az az ismerős. Nyilván jobban felkelti a figyelmed, amit tudsz valamihez kötni... Vagy mész az utcán, és szembejön rengeteg ember, de csak arra az egyre fogsz felfigyelni, akin mondjuk olyan spaka van, mint a volt kedvesedé. Miért? Mert kötődsz hozzá és ezáltal felfigyelsz rá.


Szerintem ennyi a magyarázat, ez belőled fakad.

2010. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!