Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Párom megharagudott rám. Én viszont nem érzem jogosnak a bocsánatkérést.


A sztori a következő:

40percre lakunk budapesttol,1 autónk van, amit hétfőn én használtam, mivel budapestre kellett mennem a munkahelyemre. Sajnos egy picivel tovább bent kellett maradnom a szokásosnál (3 helyett 4kor vegeztem). Ő viszont aznap estére (6órara) eltervezte hogy elmegy egy előadásra szinten budapestre (tehát ahogy en hazaérek ő egyből megy vissza pestre).

En hazaertem (sztem) idoben, atadtam az autot, ő visszament budapestre. 20 perccel az eloadas kezdete elott beallt a sorba de sajnos mire beért volna közölték vele hogy elfogytak a helyek. Így nem tudott részt venni rajta.


Engem okol érte mert nem értem haza időben.... tényleg én vagyok a hibás??


2022. júl. 19. 21:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
És akkor indult amikor amúgy is szeretett volna? Nem mintha a te hibád lenne. Csak nem értem a felháborodását. :D
2022. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudom. Nem tudom mikor szeretett volna indulni, de amikor hazaértem nem volt olyan feldúlt vagy ideges hogy na hol voltam már.
2022. júl. 19. 21:30
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs köztetek némi kommunikációs hézag? Azt se tudtad, mikor szeretne indulni a párod a programra?

Nálatok nem szokás szólni a másiknak, hogy később értek haza?

2022. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed jogosnak a bocsánatkérést, akkor ne kérj bocsánatot, ugyanakkor az fontos, hogy légy vele együttérző, értsd meg az álláspontját, anélkül, hogy vitatkoznál vele, és lásd, hogy valójában jó eséllyel nem rád haragszik, csak csalódott.

Ha érzi, hogy látod, és megérted őt, akkor könnyebben el tudja engedni a dolgot, anélkül, hogy tüske maradna benne - emellett pedig te sem mész szembe a saját nézőpontoddal.


Emellett, ahogy más is írta: a kommunikáción tényleg lehet, hogy érdemes lenne kicsit dolgoznotok.

2022. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyikotok sem hibás

1. Nem lett megbeszélve hányra érj haza, így nem kestel

2.Volt ideje odaérni így is


Ahogy írták előttem hülyén volt szervezve az egész, hogy nem lehetett előre helyet foglalni, ezen bukott el a dolog.


Ő persze, hogy téged hibáztat, mert valakit kell, hiszen szerinte ha te korábban hazaérsz, ő korábban elindul, odaér és talán lesz még jegy. De az sem biztos, hogy akkor korábban indult volna, hisz így is bőven beért.

2022. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Konkrétan ordibált velem ezért az egészért. Én bocsánatot kértem de folytataja és sorolja hogy mit kellett volna tennem meg nehogy már még nekem álljon feljebb stb.
2022. júl. 19. 22:29
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok.


A kérdésből nem derült ki, hogy ilyen "intenzitású" volt a vita.

Az semmiképpen sem normális, hogy a feszültségét rajtad vezeti le.

Remélem, hogy alapvetően nem ilyen a kommunikáció köztetek, és amikor lenyugodott, akkor meg tudjátok beszélni rendesen a helyzetet.


Érdemes lenne arról is beszélnetek, hogy mi a normális hangnem két ember között egy kapcsolatban (mert az ordibálás nagyon nem az).

Ha nem egyszeri esetről van szó, akkor érdemes lehet elgondolkodnod párterápián.

2022. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
23%
Apu azért iszik mert te sírsz előadásra ment ugye?
2022. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
Azért a munkahely fontosabb mint egy előadás. Mellesleg ha annyira sürgős, buszra is szállhatott volna.
2022. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
39%
Irigyellek komolyan hogy ez a legnagyobb problémátok🤣
2022. júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!