Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolatban nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban nem tudok aludni a párommal, bármi tipp?

Figyelt kérdés
Lefekszünk aludni, simogatjuk egymást, csókolózunk, majd becsukja a szemét, én meg figyelem, hogy alszik. Furán hangzik, de mint egy házőrző kutya, őrzöm az álmát, nézem, hogy milyen aranyosan alszik, így sosem tudom magam kipihenni, ha együtt alszunk. Korábbi kapcsolataimban sosem volt ilyen, nem értem magamat sem.

máj. 14. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
😆😆😆
máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Dikkmoooo, vigyázz mert elalszol vagy nem figyelsz egy pillanatra, már be is rakom neki a pélót.
máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos, de valóban nem túl egészséges hosszútávon, ha nem alszod ki magad.


Történt valami vele, vagy ért téged vagy őt bármilyen stressz, veszély, akármi?


Páromat egyszer megrázta az áram, egy jó darabig alig aludtam, figyeltem hogy minden rendben van-e. Akkor nyugodtam meg igazán, amikor vett egy életfunkciókat is figyelő órát, ami riaszt ha bármi gáz lenne.


Igyál meleg tejet és/vagy nyugtató teát lefekvés előtt.

máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj, ez csak egy atlagos problema a kapcsolat elejen. Talan azert , mert felsz hogy almodban olyat csinalsz ami kellemetlen vagy hulyen neznel ki kozben, ilyen aprosagok. Vagy meg az szokott lenni, hogy olyan pozbs akarsz elaludni mellette ami nagyon kenyelmes pihenes kozben, de alvasra alkalmatlan. Nekem szokott olyan lenni sokszor.
máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért nem tudok aludni új kapcsolatban senkivel, mert rettegek, hogy pukiznom kell majd.
máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!