Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető reszemrol? Amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető reszemrol? Amikor osszejottunk,a pasim elmesélte,hogy régen volt egyszerre hat párhuzamos kapcsolata is, vagyis azok szexkapcsolatok voltak. De azt is elmondta, hogy megcsalta a barátnőit is,ha nem működött erzelmileg v szexuálisan a dolog

Figyelt kérdés
Sajnos ezek a mondatok mindig a fülemben voltak,hiába odáig volt ertem az elején,meg vissza. Pl ha későn üzent, mindig ez bennem volt. Kb 2 hónapja elkezdett tőlem távolodni. Én egy jóhiszemű üzit küldtem neki, kérdeztem,szereti- a töltött káposztát. Mindegy,hogy mit kérdeztem. A kérdés és a válasz között eltelt majdnem 5 óra, éjjel 11 után írt.Bennem lepergett,hogy megcsal,és se csak azt írtam,hogy merre van, miért nem válaszol, és hogy furcsa ez. 11 után írt, H edzeni volt. Kérdezem, délután 5tol? Ezt elszámoltatásnak vette, elmondta, H nemcsak ,haverral meg elmentek szaunazni. Kérdeztem, jó,de nem volt 1 perce válaszolni? De már tudtam,hogy ez rossz pont volt megint,hogy kérdeztem. Sajnos ezek azért jöttek elő bennem,mert a múltban előadta magát egy nocsabasznak, aki minden nőt megkaphat. Tudom,H hibás vagyok,de ha nem ad rá okot, akkr nem teszem. Ha jobban törődik velem és érezteti,hogy fontos vagyok neki, akkor nem jön elő ez az énem. Hiba volt v érthető reszemrol?
2022. júl. 19. 21:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Az sem biztos, hogy a múltban volt valamelyikkel probléma, csak egyszerűen rájuk unt és kész, de rá lehet fogni, könnyebb, mint hogy egyenes legyen. Ne dőlj be neki.
2022. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!